کد خبر: ۱۰۴۰۸۶
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
برای فصل بارش ها
۶۶۵ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین برای راهداری زمستانی در آذربایجان شرقی تجهیز شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی رسول زاده معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌شرقی گفت : این ماشین آلات شامل بلدوزر، لودر، گریدر، کامیون، برف خور، نمک پاش، تراکتور برای طرح راهداری زمستانی آماده شده اند.

وی افزود: ۱۱۶۹ نفر نیروی راهداری استان شامل نیروی انسانی ثابت، فصلی و پشتیبان در ۵۰ راهدارخانه ثابت و ۹۰ گروه راهداری برای خدمت رسانی به کاربران جاده ای نیز ساماندهی شده اند.

وی طول راه های تحت پوشش برف روبی استان را بیش از ۱۴ هزار کیلومتر اعلام کرد و افزود: با بسیج همکاران و بکارگیری کلیه امکانات و استقرار در مسیرهای حوزه استحفاظی و افزایش گشت های راهداری به ویژه در محورهای پرتردد تلاش می شود خدمات مناسبی به ترددکنندگان جاده ای ارائه شود.

رسول زاده همچنین از آماده سازی و تجهیز راهدارخانه های استان در محورهای اصلی و فرعی برای امداد رسانی و ارائه خدمات به مسافران و کاربران جاده ای برای افزایش ایمنی عبور مرور در ایام برفی خبرداد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌شرقی گفت: هموطنان قبل از اقدام به سفرهای برون شهری از طریق شماره تلفن گویای ۱۴۱ راهداری می توانند در خصوص وضع راه ها و شرایط آب و هوایی اطلاع کسب کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.