کد خبر: ۱۰۴۰۸۶
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
برای فصل بارش ها
۶۶۵ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین برای راهداری زمستانی در آذربایجان شرقی تجهیز شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی رسول زاده معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌شرقی گفت : این ماشین آلات شامل بلدوزر، لودر، گریدر، کامیون، برف خور، نمک پاش، تراکتور برای طرح راهداری زمستانی آماده شده اند.

وی افزود: ۱۱۶۹ نفر نیروی راهداری استان شامل نیروی انسانی ثابت، فصلی و پشتیبان در ۵۰ راهدارخانه ثابت و ۹۰ گروه راهداری برای خدمت رسانی به کاربران جاده ای نیز ساماندهی شده اند.

وی طول راه های تحت پوشش برف روبی استان را بیش از ۱۴ هزار کیلومتر اعلام کرد و افزود: با بسیج همکاران و بکارگیری کلیه امکانات و استقرار در مسیرهای حوزه استحفاظی و افزایش گشت های راهداری به ویژه در محورهای پرتردد تلاش می شود خدمات مناسبی به ترددکنندگان جاده ای ارائه شود.

رسول زاده همچنین از آماده سازی و تجهیز راهدارخانه های استان در محورهای اصلی و فرعی برای امداد رسانی و ارائه خدمات به مسافران و کاربران جاده ای برای افزایش ایمنی عبور مرور در ایام برفی خبرداد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌شرقی گفت: هموطنان قبل از اقدام به سفرهای برون شهری از طریق شماره تلفن گویای ۱۴۱ راهداری می توانند در خصوص وضع راه ها و شرایط آب و هوایی اطلاع کسب کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.