کد خبر: ۱۰۴۰۸۳
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
سومین سالگرد شهادت شهیدان «حسین حریری» و «جواد جهانی»؛
سومین سالگرد شهادت شهیدان «حسین حریری» و «جواد جهانی» و یادبود شهدای مدافع حرم برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سومین سالگرد شهادت شهیدان «حسین حریری» و «جواد جهانی» و یادبود شهدای مدافع حرم با حضور شهردار مشهد، مسوولان شهری و استانی و خانواده های معظم شهدای مدافع حرم در سالن صبا برگزار شد.
محمدرضا کلائی، شهردار مشهد در این مراسم ضمن خوش آمدگویی به خانواده محترم شهدای حرم یاد و خاطره این شهیدان را گرامی داشت و گفت: این مراسم به مناسبت سومین سالگرد شهادت شهیدان حریری و جهانی و دیگر شهدای مدافع حرم برگزار شده است و امیدواریم بتوانیم یاد و خاطره این عزیزان را زنده نگه داریم.
در ادامه این مراسم از کتاب «همسفر بهشت» ، خاطرات شهید جواد جهانی و «شبیه علی اکبر» روایت زندگی حسین حریری رونمایی گردید و از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم تجلیل شد.
شایان ذکر است، پدر شهید حسین حریری از شهردار مشهد، جهت برگزاری این مراسم تشکر و از اقدامات شهرداری مشهد در دهه پایانی ماه صفر قدردانی کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.