کد خبر: ۱۰۴۰۷۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
شهردار شیراز در آیین آغاز نهضت آسفالت معابر سطح شهر گفت: در این نهضت بالغ بر دو میلیون متر مربع از معابر شیراز آسفالت می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اسکندرپور با بیان اینکه طبق بودجه سال ۹۸ در سال جاری باید یک میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع از معابر سطح شهر آسفالت شوند، اظهار کرد: علاوه بر این طی نهضت آسفالت دو میلیون متر مربع از معابر شیراز آسفالت و در مجموع تا پایان سال سه میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع آسفالت در سطح معابر شهر ریخته می شود.

وی در بازدید از اکیپ های پخش آسفالت مناطق ۱۱ گانه سطح شهر عنوان کرد: طبق نظرسنجی انجام شده خواسته اصلی شهروندان در ۹منطقه از مجموع ۱۱ منطقه شیراز، بهبود وضعیت آسفالت معابر است و براساس خواسته مردم عزم جدی شهرداری برای نهضت آسفالت معابر سطح شهر آغاز شد.

شهردار شیراز خاطرنشان کرد: در شش ماه نخست سال آتی نیز به همین میزان در سطح معابر شهر آسفالت ریزی می شود.

وی حفاری های سازمان های خدمات رسان و توسعه‌ی ناهمگون شهرک‌ها و مناطق را از جمله دلایل مشکل آسفالت معابر سطح شهر دانست و اضافه کرد: ضروری است علاوه بر آسفالت معابر سطح شهر، کارشناسان کنترل کیفی نیز بر کیفیت و نحوه آسفالت ریزی نظارت کنند تا شاهد ارائه خدمتی با کیفیت به شهروندان باشیم.

وی با اشاره به تأثیر مستقیم خواسته‌ مردم مناطق در آغاز اجرای نهضت آسفالت، گفت: امروزه در شهرهای مدرن انجام پروژه‌های مختلف بر اساس خواست و نظر مردم صورت می‌گیرد و با افتخار می گویم که برای اولین بار این پروژه‌ بزرگ شهری بر اساس نظرسنجی مستقیم از شهروندان، برنامه‌ریزی و اجرا شد.
شهردار شیراز خاطرنشان کرد: خوشحالم که به عنوان مدیری که به رضایت‌مندی مردم و تأمین نظرات شهروندان باور دارم، بر اساس خواسته شهروندان عمل کرده‌ام.

اسکندرپور از شهرداران مناطق خواست تا در نیمه های شب و همزمان با فعالیت کارگران خدمات شهری و پاکبانان در خیابان ها تردد تا معابر مشکل دار از نظر آسفالت را شناسایی کنند و متوجه شوند خواسته‌ شهروندان مبنی بر بهبود وضعیت اسفالت معابر به حق است.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.