کد خبر: ۱۰۴۰۵۵
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
ذوالقدر:
نماینده مردم تهران در مجلس آلودگی هوای تهران را بی‌سابقه توصیف کرد و گفت که باید فکری اساسی برای بار ترافیک شهر تهران و آلودگی هوا انجام شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سیده فاطمه با اشاره به آلودگی هوای پایتخت در روزهای اخیر گفت: در حال حاضر آلودگی هوای تهران بی‌سابقه است و حجم ترافیک در داخل شهر نیز زیاد شده و به نظر می‌رسد این آلودگی به خاطر تردد زیاد خودروهاست.

وی با بیان اینکه «طرح زوج و فرد و طرح ترافیک جدید خیلی موفق نبوده و مردم از آن ناراضی هستند»، افزود: امسال آلودگی هوا خیلی زود شروع شده و باید کمیته اضطرار و کمیته بحران هرچه سریعتر تشکیل شود و شورای شهر و شهرداری تهران نیز تصمیمات لازم را در این باره اتخاذ کنند تا این معضل برطرف شود.

ذوالقدر ادامه داد: تعطیلی مدارس راهکار نیست بلکه یک اقدام موقتی است، نمی‌شود هر روز مدارس را تعطیل کرد چرا که این امر مشکلات دیگری را به وجود می‌آورد.

این عضو مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه «میزان آلودگی هوا و ترافیک تهران از سال گذشته بیشتر شده»، بر ضرورت تشکیل جلسه مجمع نمایندگان تهران و بررسی علل و دلایل پدیده آلودگی هوا تاکید کرد و گفت که باید فکر اساسی برای بار ترافیک شهر تهران و آلودگی هوا کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حراج اشیا و لباس بازیگران در مشهورترین فیلم های هالیوود / تصاویر

حراج اشیا و لباس بازیگران در مشهورترین فیلم های هالیوود / تصاویر

ارزان‌ترین شیء این حراجی بلیت طلایی ویلی وانکا در فیلم چارلی و کارخانه شکلات‌سازی (۲۰۰۵) است که تخمین‌زده می شود تا ۳۰۰ پوند به فروش برسد.
قطع  اینترنت  تا چه زمانی ادامه دارد؟

قطع اینترنت تا چه زمانی ادامه دارد؟

درحالیکه اینترنت از هفته گذشته قابلیت اتصال به شبکه جهانی را ندارد ، نمایندگان مجلس معتقدند برای جلوگیری از ضرر و زیان به کسب و کارهای آنلاین باید هرچه سریعتر وصل اینترنت به شبکه ملی یا شبکه جهانی صورت گیرد.