کد خبر: ۱۰۴۰۴۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
مدیرکل هواشناسی تهران از بارشی شدن هوای استان خبرداد و گفت: هوای استان تهران سرد وهمراه با بارش باران و در برخی مناطق بویژه دربخش‌های شمالی با بارش برف همراه خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان تهران از بارش برف و باران در هفته آینده خبر داد و اظهار کرد: بارش‌ها دربرخی نقاط و ارتفاعات به صورت برف خواهد بود.
وی در ادامه افزود: بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز با ناپایداری جوی و بروز وزش باد، کاهش غبار و در بخش‌های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.
مدیرکل هواشناسی استان تهران از نفوذ سامانه بارشی خبر داد و گفت: امشب آسمان ابری شده و بارش در ارتفاعات استان از امروز است و در سایر بخش‌ها از بامداد شنبه آغاز و تا روز سه‌شنبه ادامه دارد.
جلالی به کاهش دمای اشاره و مطرح کرد: در ارتفاعات بارش به صورت برف و در بعضی ساعات همراه با مه و در مناطق مستعد  احتمال تگرگ خواهد بود.
وی درباره کاهش دما خاطرنشان کرد: طی روزهای آینده کاهش دمای ۶ تا ۱۰ درجه خواهیم داشت که در ارتفاعات کولاک و برف انتظار می‌رود. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.