کد خبر: ۱۰۴۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از حضور معاون شهردار در صحن شورا برای پاسخ به ایرادات طرح ترافیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،«حسن خلیل‌آبادی» عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در خصوص ارسال لایحه زیست‌شبانه به شورای شهر تهران گفت: طرح زیست شبانه در کمیسیون‌ها در حال بررسی است و قرار است طرح نهایی آن پایان آبان به شورای شهر ارسال شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا فرمانداری تهران سرانجام موافقت خود را با طرح اعلام کرده است، اظهار داشت: فرمانداری اگر موافق طرح زیست شبانه نباشد هم باید دلایل خود را مطرح کند،‌ اما فکر نمی‌کنم مشکلی باشد و آنها نیز موافقت می‌کنند. اگر آنها ایراد بگیرند نیز حقشان است و ما ایرادهای قانونی وارده از سوی فرمانداری را برطرف خواهیم کرد. 

خلیل‌آبادی همچنین درباره آلودگی هوای تهران و شکست طرح ترافیک اظهار داشت: دو نظر درباره این طرح وجود دارد،‌ برخی معتقدند این طرح باعث کاهش آلودگی هوا شده و برخی معتقدند باعث افزایش ترافیک و افزایش آلودگی هوا شده است. 

عضو شورای شهر تهران درخصوص حضور معاون حمل‌ونقل وترافیک در شورای شهر برای پاسخ به ایرادات طرح ترافیک، گفت: کمیسیون عمران و حمل‌ونقل و کمیسیون محیط زیست شنبه جلسه مشترکی خواهند داشت و این طرح به صورت کارشناسی ارزیابی خواهد شد و نظرات در صحن شورای شهر مطرح و آقای پورسیدآقایی نیز در صحن شورا حضور پیدا می‌کنند و به سوالات اعضای شورای شهر پاسخ و توضیحاتی درباره آن ارائه خواهد داد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.