کد خبر: ۱۰۴۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از حضور معاون شهردار در صحن شورا برای پاسخ به ایرادات طرح ترافیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،«حسن خلیل‌آبادی» عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در خصوص ارسال لایحه زیست‌شبانه به شورای شهر تهران گفت: طرح زیست شبانه در کمیسیون‌ها در حال بررسی است و قرار است طرح نهایی آن پایان آبان به شورای شهر ارسال شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا فرمانداری تهران سرانجام موافقت خود را با طرح اعلام کرده است، اظهار داشت: فرمانداری اگر موافق طرح زیست شبانه نباشد هم باید دلایل خود را مطرح کند،‌ اما فکر نمی‌کنم مشکلی باشد و آنها نیز موافقت می‌کنند. اگر آنها ایراد بگیرند نیز حقشان است و ما ایرادهای قانونی وارده از سوی فرمانداری را برطرف خواهیم کرد. 

خلیل‌آبادی همچنین درباره آلودگی هوای تهران و شکست طرح ترافیک اظهار داشت: دو نظر درباره این طرح وجود دارد،‌ برخی معتقدند این طرح باعث کاهش آلودگی هوا شده و برخی معتقدند باعث افزایش ترافیک و افزایش آلودگی هوا شده است. 

عضو شورای شهر تهران درخصوص حضور معاون حمل‌ونقل وترافیک در شورای شهر برای پاسخ به ایرادات طرح ترافیک، گفت: کمیسیون عمران و حمل‌ونقل و کمیسیون محیط زیست شنبه جلسه مشترکی خواهند داشت و این طرح به صورت کارشناسی ارزیابی خواهد شد و نظرات در صحن شورای شهر مطرح و آقای پورسیدآقایی نیز در صحن شورا حضور پیدا می‌کنند و به سوالات اعضای شورای شهر پاسخ و توضیحاتی درباره آن ارائه خواهد داد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.