کد خبر: ۱۰۳۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۷
شهربانوی بوستان بزرگ ولایت ظرفیت میزبانی از 2 هزار بانوی تهرانی را در برنامه پاییزگردی دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن فریدی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: برنامه پاییزگردی در راستاي غني سازي اوقات فراغت بانوان و بهبود و اصلاح سبك زندگي آنها توسط اداره کل امور بانوان در بوستان هاي بانوان شهر تهران اجرا و در همین راستا نیز مجموعه شهربانوی بوستان بزرگ ولایت آماده میزبانی از بانوان پایتخت است.
وی افزود: این برنامه با دعوت از بانوان و دختران شهروند محلات كم برخوردار، دانشجويان دانشگاه فني دخترانه دكتر شريعتي، دانش آموزان مدارس دخترانه نواحي به همراه مادرانشان و بانوان شاغل در قالب اردو از نیمه آبان آغاز شده است و تا پایان فصل پاییز ادامه دارد.
فریدی با اشاره به ایجاد فضای مطلوب و خاطره انگیز پاییزی برای اجرای این برنامه ی آموزشی -تفریحی افزود: استفاده از امكانات رفاهي شهربانو با حداكثر تخفيف، برگزاري مسابقات متنوع ورزشي، تفريحي، فرهنگي، اهدای جوايز به نفرات برگزيده و پذيرايي از شركت كنندگان از جمله برنامه هاي اجرايي در اين اردوها است.
گفتنی است برنامه پاییزگردی بانوان تهرانی با هدف غني سازي اوقات فراغت بانوان، ارتقاي سلامت جسمي و روحي زنان و خانواده، ارتقاي مشاركت اجتماعي آنها و آشنايي آنها با امكانات و ظرفيتهاي بوستانهاي بانوان برگزار مي شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.