کد خبر: ۱۰۳۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۷
شهربانوی بوستان بزرگ ولایت ظرفیت میزبانی از 2 هزار بانوی تهرانی را در برنامه پاییزگردی دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن فریدی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: برنامه پاییزگردی در راستاي غني سازي اوقات فراغت بانوان و بهبود و اصلاح سبك زندگي آنها توسط اداره کل امور بانوان در بوستان هاي بانوان شهر تهران اجرا و در همین راستا نیز مجموعه شهربانوی بوستان بزرگ ولایت آماده میزبانی از بانوان پایتخت است.
وی افزود: این برنامه با دعوت از بانوان و دختران شهروند محلات كم برخوردار، دانشجويان دانشگاه فني دخترانه دكتر شريعتي، دانش آموزان مدارس دخترانه نواحي به همراه مادرانشان و بانوان شاغل در قالب اردو از نیمه آبان آغاز شده است و تا پایان فصل پاییز ادامه دارد.
فریدی با اشاره به ایجاد فضای مطلوب و خاطره انگیز پاییزی برای اجرای این برنامه ی آموزشی -تفریحی افزود: استفاده از امكانات رفاهي شهربانو با حداكثر تخفيف، برگزاري مسابقات متنوع ورزشي، تفريحي، فرهنگي، اهدای جوايز به نفرات برگزيده و پذيرايي از شركت كنندگان از جمله برنامه هاي اجرايي در اين اردوها است.
گفتنی است برنامه پاییزگردی بانوان تهرانی با هدف غني سازي اوقات فراغت بانوان، ارتقاي سلامت جسمي و روحي زنان و خانواده، ارتقاي مشاركت اجتماعي آنها و آشنايي آنها با امكانات و ظرفيتهاي بوستانهاي بانوان برگزار مي شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.