کد خبر: ۱۰۳۹۴۳
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
فرماندار ایلام تاکید کرد
فرماندار ایلام بر لزوم تسریع در اتمام پروژه گازرسانی به ۱۲ روستای بخش چوار تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خیرالله گراوند در نشست بررسی مشکلات گازرسانی  به مابقی روستاهای بخش چوار بر تسریع در اتمام پروژه گاز رسانی به ۱۲ روستای باقی مانده بخش چوار تاکید و بیان داشت: یکی از مشوقهای اصلی برای تثبیت جمعیت روستاهای مرزی فراهم کردن امکانات رفاهی از جمله گاز رسانی به این مناطق است که در سال جاری در دستور کار مسئولین شرکت گاز قرار گرفته و مردم این روستا ها از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

وی افزود: با پی گیری ها و بازدیدهای مستمر جاده تجریان به بانخشک در حال اجرای آسفالت است.

 گراوند فرماندار ایلام گفت» این جاده یکی از مطالبات دیرینه مردم این منطقه بود که با پیگیریهای مستمر عملیات اجرای آن شروع و در آینده نزدیک بطور کامل مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و به عنوان هدیه ای از سوی دولت تدبیر و امید تقدیم مردم سخت کوش بخش چوار می شود.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، فرماندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حراج اشیا و لباس بازیگران در مشهورترین فیلم های هالیوود / تصاویر

حراج اشیا و لباس بازیگران در مشهورترین فیلم های هالیوود / تصاویر

ارزان‌ترین شیء این حراجی بلیت طلایی ویلی وانکا در فیلم چارلی و کارخانه شکلات‌سازی (۲۰۰۵) است که تخمین‌زده می شود تا ۳۰۰ پوند به فروش برسد.
قطع  اینترنت  تا چه زمانی ادامه دارد؟

قطع اینترنت تا چه زمانی ادامه دارد؟

درحالیکه اینترنت از هفته گذشته قابلیت اتصال به شبکه جهانی را ندارد ، نمایندگان مجلس معتقدند برای جلوگیری از ضرر و زیان به کسب و کارهای آنلاین باید هرچه سریعتر وصل اینترنت به شبکه ملی یا شبکه جهانی صورت گیرد.