کد خبر: ۱۰۳۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
شهردار منطقه ۱۲ تهران از تملک ملک تاریخی واقع در کوچه برازجان در عودلاجان میانی خبر داد و گفت: عملیات مرمت این ملک به زودی آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی‌محمد سعادتی با اعلام این خبر گفت: در این ملک تاریخی، ویژگی‌های معماری خاص و ارزشمندی به کار رفته است و به دنبال این بودیم که دچار نابودی نشود.

وی با اشاره به اینکه مرمت این ملک توسط منطقه ۱۲ شهرداری تهران انجام می‌شود، عنوان کرد: بخش‌هایی از این ملک تخریب شده و در مرحله اول به دنبال این هستیم که با آغاز فصل بارش از آسیب بیشتر به این بنا پیشگیری کنیم.

شهردار منطقه ۱۲ تهران با بیان اینکه برای تملک ملک چند ماه با ورثه مذاکره کردیم، افزود: این ملک پس از اتمام عملیات مرمت در قالب مرکزی فرهنگی در منطقه ایفای نقش می‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.