کد خبر: ۱۰۳۸۰۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران از برنامه‌ریزی مدیریت شهری پایتخت برای خرید ۱۱ باغ خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی‌محمد مختاری در حاشیه صد و هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طبق مصوبه شورای شهر تهران از محل جریمه قطع درختان و اشجار حسابی باز شد و درآمدهای حاصل از آن صرف خرید باغات می‌شود.

به گفته وی، باغ عبقری، باغ سبزی منطقه ۱۷ و باغ وثوق‌الدوله تاکنون خریداری شده و ۱۱ باغ دیگر نیز در دست اقدام برای خرید است.

مختاری درباره آبیاری بوستان یاس فاطمی نیز توضیح داد: مشکلی در این زمینه نداریم، چراکه چند منبع ذخیره داریم و یک دریاچه نیز در قسمت غربی این بوستان واقع شده است. در این بوستان ۳۰ تا ۴۰ ثانیه لیتر آب پمپاژ می‌شود. ضمن اینکه منابع آب شرب بوستان یاس فاطمی در حال تکمیل شدن است.

مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران در ادامه در خصوص بوستان چیتگر، گفت: با بازدید اعضای شورای شهر و دستور مستقیم شهردار و وزیر نیرو، آب این مجموعه هم اکنون وصل شده است.

وی اضافه کرد: در زمانی قطعی آب بوستان چیتگر، شهرداری اجازه صدمه دیدن درختان این مجموعه را نمی‌داد و از محل پساب دریاچه و تانکر مرتب کار آبیاری انجام می‌شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.