کد خبر: ۱۰۳۸۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار خبر داد:
معاون اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از برگزاری ویژه برنامه های هفته وحدت خبر داد و گفت: همزمان با آغاز هفته وحدت مسابقات و جشنواره های متنوع ورزشی در بوستان ها و محلات 20 گانه منطقه چهار برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،معصومه سادات عمارتی" با بیان این خبر افزود: همزمان با ولادت با سعادت پیامبر مکرم اسلام (ص) وآغاز هفته وحدت ویژه برنامه های ورزشی و مسابقات متنوعی در رشته های بومی محلی، ایروبیک، داژبال و ... در ایستگاه های فعالیت بدنی بوستان های سطح محلات برگزار می شود.

وی در ادامه گفت:در راستاي ترویج بازیهای فکری و تحکیم بنیان خانواده با محوریت تفریحات خانوادگی ورزشی؛ جشنواره خانوادگی بازی های فکری با شعار " همه با هم دور یک میز بازی" روز سه شنبه 21 آبان ماه در محله شمیران نو آغاز می شود.

معاون اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار همچنین از اجرای پویش دوشنبه های ورزشی خبر داد و گفت: ویژه برنامه سی و یکمین هفته پویش "دوشنبه های ورزشی" با رویکرد ورزش جانبازان و معلولین در بوستان غدیر که یکی از بوستان های مناسب سازی شده ویژه معلولین است اجرا خواهد شد.

عمارتی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در نخستین بوستان بانوان منطقه چهار گفت: با توجه به افتتاح بوستان حدیدچی ویژه بانوان در منطقه چهاربرگزاری اردوهای تفریحی ورزشی همراه با اجرای مسابقات ورزشی ویژه بانوان نیز در این فضای مفرح برنامه ریزی شده است.

گفتنی است طرح خیابان ورزش نیز همزمان باآغاز هفته وحدت در محلات تهرانپارس غربی و جوادیه با هدف ایمن سازی فضای خیابان جهت تفریح و ورزش کودکان کلید خواهد خورد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.