کد خبر: ۱۰۳۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ارتقاء درجه ۱۹ شهرداری و ابلاغ آن از سوی وزیر کشور به استانداری های ذیربط پس از بررسی مدارک و مستندات مربوط به درجه بندی در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداری های این سازمان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین رجب صلاحی با اعلام این خبر  گفت: درجه شهرداری های آستارا در استان گیلان، ازنا در استان لرستان و قشم در استان هرمزگان به 8 ارتقاء یافت.

وی افزود: درجه شهرداری براوات در استان کرمان به 7 و درجه شهرداری باخرز در استان خرسان رضوی به 6 ارتقاء یافت.

وی در ادامه اعلام کرد: درجه شهرداری های لطیفی در استان فارس، مراوه تپه در استان گلستان و خنداب و میلاجرد در  استان مرکزی به 5 ارتقاء پیدا کرد.

رجب صلاحی اضافه کرد: درجه شهرداری های اصغرآباد در استان اصفهان، تازیان پایین و تیرور در استان هرمزگان و درب بهشت در استان کرمان به 4 ارتقاء یافت.

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همچنین از ارتقاء درجه شهرداری های خواجو شهر و نظام شهر در استان کرمان، توحید در استان ایلام، ریجاب در استان کرمانشاه، گروک در استان هرمزگان و نیر در استان یزد به 3 خبر داد.    

رجب صلاحی همچنین توضیح داد: ارتقاء درجه شهرداری ها به استناد تبصره (3) ماده (یک) آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب(1370/4/1) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که طی نامه شماره (3479 مورخ 94/1/19) به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، انجام شده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، وی در خاتمه متذکر شد: بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خود را پس از تائید استانداری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال نمایند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.