کد خبر: ۱۰۳۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
مدیر عامل سازمان بوستان‌ها خبر داد
مدیر عامل سازمان بوستان‌ها از شناسایی 11 باغ جدید در تهران و آماده شدن مقدمات خرید آنها خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی  محمد مختاری صبح امروز در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران با رد برخی شائبات مبنی بر عدم آبیاری بوستان یاس فاطمی گفت: بوستان یاس فاطمی دارای منابع آبی خوبی است و بر اساس گفته مدیر بوستان طی بارندگی‌های اخیر و همچنین به سمت خزان رفتن درختان، دوره‌های آبیاری آنها افزایش می‌یابد اما دقت داشته باشید بین 30 تا 40 لیتر در ثانیه پمپاژ آب برای درختان انجام می‌شود.  

وی با بیان این که باغ وثوق الدوله ( باغ بزرگ آقا در سریال شهرزاد) بهمن ماه مورد بهره برداری قرار می‌گیرد، گفت: براساس مصوبه شورای شهر 100 درصد جرایم تخریب درخت و باغات در حساب مخصوص خزانه داری واریز می‌شود که این مبالغ می‌بایست تنها صرف خرید باغات در مناطق کم برخوردار شوند که از همین محل سال گذشته چندین باغ خریداری کردیم.

مختاری افزود: از همین محل نیز سعی داریم در مناطق 7، 11، 8 و 16 نیز باغ خریداری کنیم که تاکنون 11 باغ شناسایی شده است و اقدامات حقوقی برای خرید آنها در دست اقدام است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.