کد خبر: ۱۰۳۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
مدیر عامل سازمان بوستان‌ها خبر داد
مدیر عامل سازمان بوستان‌ها از شناسایی 11 باغ جدید در تهران و آماده شدن مقدمات خرید آنها خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی  محمد مختاری صبح امروز در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران با رد برخی شائبات مبنی بر عدم آبیاری بوستان یاس فاطمی گفت: بوستان یاس فاطمی دارای منابع آبی خوبی است و بر اساس گفته مدیر بوستان طی بارندگی‌های اخیر و همچنین به سمت خزان رفتن درختان، دوره‌های آبیاری آنها افزایش می‌یابد اما دقت داشته باشید بین 30 تا 40 لیتر در ثانیه پمپاژ آب برای درختان انجام می‌شود.  

وی با بیان این که باغ وثوق الدوله ( باغ بزرگ آقا در سریال شهرزاد) بهمن ماه مورد بهره برداری قرار می‌گیرد، گفت: براساس مصوبه شورای شهر 100 درصد جرایم تخریب درخت و باغات در حساب مخصوص خزانه داری واریز می‌شود که این مبالغ می‌بایست تنها صرف خرید باغات در مناطق کم برخوردار شوند که از همین محل سال گذشته چندین باغ خریداری کردیم.

مختاری افزود: از همین محل نیز سعی داریم در مناطق 7، 11، 8 و 16 نیز باغ خریداری کنیم که تاکنون 11 باغ شناسایی شده است و اقدامات حقوقی برای خرید آنها در دست اقدام است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.