کد خبر: ۱۰۳۷۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران خبر داد
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به کم لطفی رسانه ملی در پوشش اقدامات مدیریت شهری، از اکران اقدامات مدیریت شهری بر روی تابلوهای تبلیغاتی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،زهرا نژاد بهرام صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان این که گزارش دهی به شهروندان تهرانی یکی از رویکردهای اصلی شورای شهر است گفت: از روز پنجشنبه بر روی عرشه‌ها، تابلو ، پل و حاشیه بزرگراه‌ها، گزارش دهی اقدامات دو ساله مدیریت شهری نصب شده است و باید این اقدام به صورت مداوم در معرض دید شهروندان قرار گیرد.

وی با بیان این که رسانه ملی در پوشش اقدامات مدیریت شهری کم لطفی دارد، اظهار کرد: دانستن حق مردم است و اقدامات مستقل شهرداری قابل تقدیر و پیگیری است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.