کد خبر: ۱۰۳۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر با حضور اکثر اعضا جهت بررسی لایحه حمایت از اجرای شبکه فاضلاب و تعیین حدود اختیارات شورای معماری آغاز به کار کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران با حضور اکثر اعضای این شورا لحظاتی پیش آغاز به کار کرد.

در جلسه امروز شورا قرار است لایحه حمایت از اجرای شبکه فاضلاب تهران مورد بررسی قرار گیرد و موافقان ومخالفان نظراتشان را مطرح کنند.

همچنین بررسی 8 پرونده پلاک ثبتی از حیث تشخیص باغ یا غیرباغ بودن در جلسه امروز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در جلسه امروز نیز تعیین ماموریت‌ها، حدود اختیارات و مسئولیت‌های شوراهای معماری مناطق بررسی می‌شود و یا سی و دومین و سی و سومین صورت جلسه کمیسیون نامگذاری و تعیین نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران قرادت می‌شود تا اعضای شورا در مورد آن تصمیم‌گیری کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.