کد خبر: ۱۰۳۷۷۵
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۷ درصد جمعیت روستایی شهرستان گچساران از آب آشامیدنی سالم برخوردار هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فیض الله پاسره در جمع  خبرنگاران افزود: این میزان بالاتر از میانگین کشوری است.

وی بیان داشت: در راستای اجرای پروژه ها در این بخش در استان ۱۷  میلیارد تومان تفاهم نامه با بنیاد برکت داریم که در شهرستان گچساران نیز مجتمعهای مهمی در راستای ارتقای وضعیت بهداشتی و آبرسانی تعریف شده است.

پاسره اظهار داشت: یکی از این پروژه ها، مجتمع آبرسانی باباکلان است که ۳۰ درصد جمعیت روستایی این شهرستان را پوشش می دهد.

وی با بیان اینکه ۱۰۰ درصد شهرهای استان از آب شرب سالم بهره مند هستند، گفت: ۳۱ درصد جمعیت شهری استان نیز دارای شبکه فاضلاب هستند.

پاسره تصریح کرد: همچنین پروژه آبرسانی به هشت روستای استان نیز با اعتبار ۴۸ میلیارد ریال اجرایی شد.

وی این پروژه را شامل دو باب مخزن به حجم ۶۰۰ متر مکعب، ۱۸ کیلومتر خط انتقال عنوان کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.