کد خبر: ۱۰۳۷۷۳
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: در عملیات ماموران انتظامی اراک،‌ ۲ توزیع کننده مواد مخدر دستگیر شدند و مقادیری ماده مخدر شیشه و همچنین هروئین از آنها کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ امیر مختاری در این باره اظهار داشت: در پیگیری گزارش های شهروندان به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰، ماموران کلانتری ۱۴ شهرستان اراک از فعالیت دو نفر در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در یکی از محله های شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: با برنامه ریزی انجام شده، هر دو توزیع کننده شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی دستگیر شدند و در بازرسی از منزل آنها تعداد ۸۰ بسته کوچک آماده فروش مخدر شیشه و هروئین کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اراک، با اشاره به تشدید طرح های عملیاتی در مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر در سطح شهرستان گفت:‌ شهروندان هرگونه اخبار پیرامون خرید، فروش، انتقال و توزیع مواد مخدر را می توانند از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به اطلاع نیروی انتظامی برسانند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.