کد خبر: ۱۰۳۷۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
معاون استاندار آذربایجان شرقی:
معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: اولویت اول ادارات مربوطه، آمادگی برای مدیریت بحران باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، داود گرشاسبی در جلسه مدیریت بحران شهرستان مرند، ابراز داشت: اولویت اول ادارات مربوط، آمادگی برای مدیریت بحران باشد و سلسله مراتب رسیدگی به بحران ها توسط مدیران و کارگروه ها لحاظ شود.

وی افزود: باید آمادگی و هماهنگی بین واحدهای مدیریت بحران در صورت وقوع سیل و طغیان رودخانه ها صورت بگیرد تا برای ایجاد ذهنیت مشترک و رفتار مقابله با بحران با توجه به امکانات موجود آماده باشیم.

فرماندار ویژه مرند از شهرداران و دهیاران خواست با مسدود سازی مسیل ها و بستر رودخانه ها مقابله کنند و از تخلیه نخاله های ساختمانی و هرگونه موانع در بستر رودخانه ها جلوگیری شود.

گرشاسبی سیل سال ۸۸ مرند را یک تجربه تلخ از وقوع بحران دانست و خاطرنشان کرد: این تجربه نشان می دهد باید علاوه بر مسیر رودخانه ها، حریم رودخانه ها نیز آماده انتقال آب باشند تا اجسام اطراف رودخانه ها مانع از انتقال آب نباشند.

وی اظهار داشت: ۷۰ اداره در شهرستان مرند وجود دارد که اگر هر کدام از ادارات حداقل یک بحران را در طول ۶ ماهه سال حل کنند، ۷۰ مورد از مشکلات شهرستان که ممکن است بحران و خسارت به بار آورند حل می شود.  
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.