کد خبر: ۱۰۳۷۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
معاون استاندار آذربایجان شرقی:
معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: اولویت اول ادارات مربوطه، آمادگی برای مدیریت بحران باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، داود گرشاسبی در جلسه مدیریت بحران شهرستان مرند، ابراز داشت: اولویت اول ادارات مربوط، آمادگی برای مدیریت بحران باشد و سلسله مراتب رسیدگی به بحران ها توسط مدیران و کارگروه ها لحاظ شود.

وی افزود: باید آمادگی و هماهنگی بین واحدهای مدیریت بحران در صورت وقوع سیل و طغیان رودخانه ها صورت بگیرد تا برای ایجاد ذهنیت مشترک و رفتار مقابله با بحران با توجه به امکانات موجود آماده باشیم.

فرماندار ویژه مرند از شهرداران و دهیاران خواست با مسدود سازی مسیل ها و بستر رودخانه ها مقابله کنند و از تخلیه نخاله های ساختمانی و هرگونه موانع در بستر رودخانه ها جلوگیری شود.

گرشاسبی سیل سال ۸۸ مرند را یک تجربه تلخ از وقوع بحران دانست و خاطرنشان کرد: این تجربه نشان می دهد باید علاوه بر مسیر رودخانه ها، حریم رودخانه ها نیز آماده انتقال آب باشند تا اجسام اطراف رودخانه ها مانع از انتقال آب نباشند.

وی اظهار داشت: ۷۰ اداره در شهرستان مرند وجود دارد که اگر هر کدام از ادارات حداقل یک بحران را در طول ۶ ماهه سال حل کنند، ۷۰ مورد از مشکلات شهرستان که ممکن است بحران و خسارت به بار آورند حل می شود.  
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.