کد خبر: ۱۰۳۷۶۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی خبر داد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از توسعه طبیعت گردی در سراب با ارتقای زیر ساخت های گردشگری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مرتضی آبدار در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وجود زیر ساخت های گردشگری یکی از مهمترین مولفه های توسعه صنعت گردشگری است، گفت: کمیت و کیفیت زیر ساخت های گردشگری از منظر ارتقا رضایت گردشگران، در جذب گردشگر اهمیت ویژه ای دارد.

آبدار با اشاره به ویژگی ها و ظرفیت های گردشگری در سراب ادامه داد: شهرستان سراب به واسطه قرار گرفتن در دامنه کوه های سبلان  یکی از زیباترین مناطق استان است، که با توجه به وجود دامنه های سرسبز، آب های گرم معدنی و طبیعت متنوع و محصولات زراعی و دامی باکیفیت، یکی از بهترین مناطق برای توسعه طبیعت گردی و گردشگری ورزشی و کشاورزی است.

مدیر کل میراث فرهنگی استان با اشاره به اینکه در راستای توسعه و تقویت ظرفیت های گردشگری این شهرستان، اقداماتی برای ساماندهی و تامین زیرساخت های گردشگری صورت گرفته و همچنان ادامه دارد، افزود: ایجاد پل در "سهزاب" جهت سهولت در تردد گردشگران و بهسازی و تکمیل سرویسهای بهداشتی در "پیر علمدار مهربان" و "سهزاب"و ... از پروژه های در دست اجرای اداره کل میراث فرهنگی استان برای توسعه گردشگری شهرستان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.