کد خبر: ۱۰۳۷۶۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی خبر داد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از توسعه طبیعت گردی در سراب با ارتقای زیر ساخت های گردشگری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مرتضی آبدار در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وجود زیر ساخت های گردشگری یکی از مهمترین مولفه های توسعه صنعت گردشگری است، گفت: کمیت و کیفیت زیر ساخت های گردشگری از منظر ارتقا رضایت گردشگران، در جذب گردشگر اهمیت ویژه ای دارد.

آبدار با اشاره به ویژگی ها و ظرفیت های گردشگری در سراب ادامه داد: شهرستان سراب به واسطه قرار گرفتن در دامنه کوه های سبلان  یکی از زیباترین مناطق استان است، که با توجه به وجود دامنه های سرسبز، آب های گرم معدنی و طبیعت متنوع و محصولات زراعی و دامی باکیفیت، یکی از بهترین مناطق برای توسعه طبیعت گردی و گردشگری ورزشی و کشاورزی است.

مدیر کل میراث فرهنگی استان با اشاره به اینکه در راستای توسعه و تقویت ظرفیت های گردشگری این شهرستان، اقداماتی برای ساماندهی و تامین زیرساخت های گردشگری صورت گرفته و همچنان ادامه دارد، افزود: ایجاد پل در "سهزاب" جهت سهولت در تردد گردشگران و بهسازی و تکمیل سرویسهای بهداشتی در "پیر علمدار مهربان" و "سهزاب"و ... از پروژه های در دست اجرای اداره کل میراث فرهنگی استان برای توسعه گردشگری شهرستان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

مصطفی قلی‏خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اگر بتوان اطلاعات دقیقی از خانه‌های خالی به دست آورد، به‌طور قطع اخذ مالیات از آنها به نفع بازار مسکن خواهد بود.
ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری برای ساخت خانه‌های کوچک مقیاس خبر داد و گفت: شهرداری نقش تسهیل گری ساخت این خانه ها را برعهده دارد.
پربازدیدترین ها