کد خبر: ۱۰۳۷۶۵
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
۳۲ نفر در سه بیمارستان منطقه بستری هستند
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه تعداد مصدومان زلزله میانه بعداز وقوع پس لرزه ها افزایش یافت، گفت: ۷۲۰ نفر در این دو روز اخیر مصدوم شده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرزاد رحمانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعداد مصدومان زلزله شهرستان های سراب و میانه به ۷۲۰ نفر رسید، گفت: از این تعداد ۲۷۰ نفر از میانه و بقیه از سراب هستند.

رحمانی ابراز داشت: دیروز بعداز پس لرزه ها تعدادی به خاطر ترس و اضطراب دچار مصدومیت و استرس شده بودند که سرپایی مداوا شدند.

وی با اشاره به اینکه بیشتر این مصدومان مداوا شده اند، گفت: مشکل حادی وجود نداشته و هم اکنون ۳۲ نفر همچنان بستری هستند که ۲۰ نفر از آنها در بیمارستان میانه، ۱۰ نفر در بیمارستان سراب و دو نفر نیز در بیمارستان تبریز تحت مداوا قرار گرفته اند.

وقوع پس لرزه ها طی دیروز عصر و امروز صبح باعث ترس اهالی روستاها شده است و برای همین تعداد مراجعان به بیمارستان های مناطق زلزله زده افزایش محسوسی دارد.

گفتنی است زلزله‌ای به بزرگی ۵.۹ ریشتر ساعت ۲.۱۷ دقیقه بامداد دیروز، حوالی شهر تَرک در شهرستان میانه را لرزاند و علاوه بر روستای ورنکش، روستاهای ورزقان، هلمسی، برزریق، اشتینار، قشلاق نیز دچار تخریب شده‌اند. این زمین لرزه باعث جان باختن ۵ نفر شد. شدت این زلزله به قدری بالا بود که در شهرهای مختلف آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و زنجان نیز احساس شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.