کد خبر: ۱۰۳۷۶۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
شهردار تبریز:
شهردار تبریز از آمادگی شهرداری برای ارسال نیرو و تجهیزات موردنیاز به مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج شهین باهر اظهار کرد: شهرداری تبریز در کنار خانواده‌های حادثه‌دیده است و در صورت نیاز با تمام ظرفیت برای کمک به آسیب‌دیدگان آمادگی کامل دارد.

شهردار تبریز از اعزام دو دستگاه بابکت به مناطق زلزله‌زده استان خبر داد و گفت: سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز شش دستگاه کمپرسی و دو دستگاه بابکت به مناطق زلزله‌زده ارسال کرده تا امر آواربرداری تسریع شود.

وی با بیان اینکه نیروهای مدیریت بحران شهرداری بازدیدی از مناطق حاشیه‌نشین شهر تبریز انجام داده‌اند، افزود: خوشبختانه زلزله بامداد امروز خسارتی در مناطق حاشیه‌نشین تبریز در پی نداشته و جای نگرانی نیست.

شهین باهر با اشاره به آماده‌باش نیروهای آتش‌نشانی شهرداری تبریز، تصریح کرد: در صورت نیاز آماده اعزام نیروهای امدادی و خدماتی به مناطق زلزله‌زده هستیم.

وی با بیان اینکه مصدومیت و جان باختن تعدادی از هم استانی ها باعث تألم خاطر ما شد، اظهار کرد: از خداوند متعال برای خانواده‌های داغ‌دیده صبر آرزومندیم و دعا می‌کنیم تا مصدومان این زمین لرزه نیز هرچه زودتر سلامتی خود را به دست آورند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.