کد خبر: ۱۰۳۷۶۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
شهردار تبریز:
شهردار تبریز از آمادگی شهرداری برای ارسال نیرو و تجهیزات موردنیاز به مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج شهین باهر اظهار کرد: شهرداری تبریز در کنار خانواده‌های حادثه‌دیده است و در صورت نیاز با تمام ظرفیت برای کمک به آسیب‌دیدگان آمادگی کامل دارد.

شهردار تبریز از اعزام دو دستگاه بابکت به مناطق زلزله‌زده استان خبر داد و گفت: سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز شش دستگاه کمپرسی و دو دستگاه بابکت به مناطق زلزله‌زده ارسال کرده تا امر آواربرداری تسریع شود.

وی با بیان اینکه نیروهای مدیریت بحران شهرداری بازدیدی از مناطق حاشیه‌نشین شهر تبریز انجام داده‌اند، افزود: خوشبختانه زلزله بامداد امروز خسارتی در مناطق حاشیه‌نشین تبریز در پی نداشته و جای نگرانی نیست.

شهین باهر با اشاره به آماده‌باش نیروهای آتش‌نشانی شهرداری تبریز، تصریح کرد: در صورت نیاز آماده اعزام نیروهای امدادی و خدماتی به مناطق زلزله‌زده هستیم.

وی با بیان اینکه مصدومیت و جان باختن تعدادی از هم استانی ها باعث تألم خاطر ما شد، اظهار کرد: از خداوند متعال برای خانواده‌های داغ‌دیده صبر آرزومندیم و دعا می‌کنیم تا مصدومان این زمین لرزه نیز هرچه زودتر سلامتی خود را به دست آورند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.