کد خبر: ۱۰۳۷۵۱
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۰
شرفا خبرداد
مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان گفت: در دو سال گذشته اقداماتی را در بخش‌های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و فضای سبز انجام داده‌ایم که یکی از مهم‌ترین این اقدامات احداث ترمینال جنوب غرب استان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد شرفا در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه تملک زمین این ترمینال در سال  ۹۷ و ۹۸ مطرح بوده است و پس از تملک زمین ساخت و طراحی ترمینال انجام می‌شود، اظهار کرد: مساحت در نظر گرفته برای احداث این ترمینال ۶۰ هزار مترمربع است و بخشی از مسافرت‌های درون شهری و برون شهری استان اصفهان به شهر اصفهان را پوشش می‌دهد.

وی با بیان اینکه طرح راست گرد بزرگراه شهید آقارب پرست به بزرگراه شهید میثمی در سال جاری به اتمام رسید، خاطرنشان کرد: این طرح با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اجرا و به بهره‌برداری رسید.

مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان با اشاره به ساماندهی خیابان باغ فردوس، تصریح کرد: یکی از درخواست‌های مردم از شهرداری ساماندهی این خیابان و اصلاح عرض آن بود زیرا ساکنان این منطقه از شهر به دلیل حجم ترافیکی بالا و پارک خودروها در کناره خیابان با مشکل مواجه بودند.

وی عنوان کرد: از سال گذشته اعتباری  برای رفع مشکل این خیابان در نظر گرفته شد تا از حجم بالای ترافیک و پارک خودروها جلوگیری شود، امسال نیز با در نظر گرفتن اعتبار لازم کار ساماندهی ادامه دارد.

شرفا با بیان اینکه در طولانی مدت باید راه‌های دسترسی دیگری برای خیابان پیش بینی شود، تاکید کرد: دو گذر دیگر نیز از سمت بزرگراه شهید میثمی، قائمیه وکشاورز برای خیابان باغ فردوس پیش بینی شده است تا ترافیک این خیابان را کاهش دهد که پس از انجام مطالعات و دریافت مصوبات لازم اجرایی می‌شود.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.