کد خبر: ۱۰۳۷۵۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۸
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد از آغاز عملیات لوله‌گذاری انتقال آب خام به فضای سبز خیابان آیت الله دستغیب خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد صفدرپور از آغاز عملیات لوله‌گذاری انتقال آب خام به  فضای سبز خیابان آیت‌الله دستغیب خبر داد و اظهار کرد: در راستای استفاده بهینه از منابع آبی پایدار و به منظور افزایش کیفیت فضای سبز، عملیات انتقال آب خام به خیابان آیت‌الله دستغیب آغاز شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد با اشاره به رسالت سازمان در خصوص توسعه پایدار فضای سبز، گفت: انتقال آب خام به فضای سبز از اولویت‌های مهم سازمان است که تاکنون در اکثر پارک‌ها، بلوارها و برخی معابر در سطح شهر یزد انجام شده است.

وی افزود: پس از انتقال آب خام از چاه امیرچقماق به دریاچه پارک شهدا، عملیات لوله‌گذاری از دریاچه پارک شهدا تا خیابان آیت‌الله دستغیب آغاز و به طول مسیر یک هزار و 100 متر با لوله پلی اتیلن در حال اجرا است که با اتمام این عملیات، علاوه بر خارج شدن مسیر مذکور از آبیاری با تانکر، افزایش کیفیت آبیاری فضای سبز را نیز در پی خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.