کد خبر: ۱۰۳۷۵۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۸
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد از آغاز عملیات لوله‌گذاری انتقال آب خام به فضای سبز خیابان آیت الله دستغیب خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد صفدرپور از آغاز عملیات لوله‌گذاری انتقال آب خام به  فضای سبز خیابان آیت‌الله دستغیب خبر داد و اظهار کرد: در راستای استفاده بهینه از منابع آبی پایدار و به منظور افزایش کیفیت فضای سبز، عملیات انتقال آب خام به خیابان آیت‌الله دستغیب آغاز شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد با اشاره به رسالت سازمان در خصوص توسعه پایدار فضای سبز، گفت: انتقال آب خام به فضای سبز از اولویت‌های مهم سازمان است که تاکنون در اکثر پارک‌ها، بلوارها و برخی معابر در سطح شهر یزد انجام شده است.

وی افزود: پس از انتقال آب خام از چاه امیرچقماق به دریاچه پارک شهدا، عملیات لوله‌گذاری از دریاچه پارک شهدا تا خیابان آیت‌الله دستغیب آغاز و به طول مسیر یک هزار و 100 متر با لوله پلی اتیلن در حال اجرا است که با اتمام این عملیات، علاوه بر خارج شدن مسیر مذکور از آبیاری با تانکر، افزایش کیفیت آبیاری فضای سبز را نیز در پی خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.