کد خبر: ۱۰۳۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
افرادي كه بصورت غير مجاز و غير قانوني مبادرت به دريافت پول از خودروهاي گردشگران، مراجعين و كوهپيمايان مسیر درکه مي كردند جمع آوری شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،یک مهدی صباغ زاده شهردار ناحیه 2 این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت:در اقدام هماهنگ با همكاري شهرداري این ناحيه و كلانتري ولنجک، نیروهای انتظامی با حضور در مسیر درکه  حدفاصل ميدان شهيد شهرياري تا خانه معلم و ميدان دركه اقدام به دستگیری پارکبانان غیر مجاز که از گردشگران جهت استفاده از فضاي پارك حاشيه اي وجه دریافت  می کردند نمودند.

وی گفت: در حدود ١٠ سال گذشته این افراد بصورت غيرقانوني اقدام به فروش پارک حاشیه ای می کردند که این عملیات اجرایی، منجر به دستگيري ٥ نفر از عوامل پاركبان  شد.

صباغ زاده از شهروندان در خواست کرد از پرداخت هر گونه وجه خودداري و در صورت مشاهده با پليس ١١٠ یا سامانه 137 شهرداری و يا شماره اعلامي كلانتري ولنجک 21868211 تماس بگيرند. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.