کد خبر: ۱۰۳۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
افرادي كه بصورت غير مجاز و غير قانوني مبادرت به دريافت پول از خودروهاي گردشگران، مراجعين و كوهپيمايان مسیر درکه مي كردند جمع آوری شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،یک مهدی صباغ زاده شهردار ناحیه 2 این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت:در اقدام هماهنگ با همكاري شهرداري این ناحيه و كلانتري ولنجک، نیروهای انتظامی با حضور در مسیر درکه  حدفاصل ميدان شهيد شهرياري تا خانه معلم و ميدان دركه اقدام به دستگیری پارکبانان غیر مجاز که از گردشگران جهت استفاده از فضاي پارك حاشيه اي وجه دریافت  می کردند نمودند.

وی گفت: در حدود ١٠ سال گذشته این افراد بصورت غيرقانوني اقدام به فروش پارک حاشیه ای می کردند که این عملیات اجرایی، منجر به دستگيري ٥ نفر از عوامل پاركبان  شد.

صباغ زاده از شهروندان در خواست کرد از پرداخت هر گونه وجه خودداري و در صورت مشاهده با پليس ١١٠ یا سامانه 137 شهرداری و يا شماره اعلامي كلانتري ولنجک 21868211 تماس بگيرند. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.