کد خبر: ۱۰۳۷۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
تکیه امام حسن مجتبی (ع) واقع در شمال تهران در بین تکایای شهر تهران به عنوان هیئت سبز و دوستدار محیط زیست به لحاظ رعایت شاخص ها و الزامات زیست محیطی برگزیده شد .
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،رضا عبدالملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه با اعلام مطلب فوق اظهار داشت:در راستای صیانت و ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست، همایش تجلیل از هیئات برتر و دوستدار محیط زیست مناطق 22 گانه شهر تهران در ایام محرم و صفر، برگزار و تکیه امام حسن مجتبی (ع) واقع در شهرک قائم(عج)واقع در ناحیه ۱۰ شهرداری منطقه یک در بین نواحی دهگانه منطقه و نواحی ۱۲۲ گانه شهر تهران به عنوان هیئت سبز و دوستدار محیط زیست برگزیده شد.

وی گفت : در ایام محرم و صفر کارشناسان محیط زیست و بازیافت نواحی این منطقه با حضور در تکایا اقدام به آموزش های لازم در خصوص تفکیک پسماند از مبدا و عدم استفاده از ظروف یکبار مصرف و معرفی جایگزین های مناسب نمودند که کارشناسان ناحیه 10 شهرداری با همکاری خادمین تکیه امام حسن مجتبی (ع) توانستند عنوان تکیه سبز را در این ناحیه بدست آورند.
گفتنی است  این همایش با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران ، مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار، رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران ، رئیس سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران ، جمعی از کارشناسان محیط زیست مناطق ۲۲ گانه و مسئولین هیئات برتر نواحی ۱۲۲ گانه شهر تهران 14 آبان ماه در سالن کنفرانس شهرداری منطقه ۹ برگزار شد و از هیئات برتر با لوح تقدیر و نشان هیئت سبز و دوستدار محیط زیست تقدیر به عمل آمد .
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.