کد خبر: ۱۰۳۷۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
تکیه امام حسن مجتبی (ع) واقع در شمال تهران در بین تکایای شهر تهران به عنوان هیئت سبز و دوستدار محیط زیست به لحاظ رعایت شاخص ها و الزامات زیست محیطی برگزیده شد .
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،رضا عبدالملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه با اعلام مطلب فوق اظهار داشت:در راستای صیانت و ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست، همایش تجلیل از هیئات برتر و دوستدار محیط زیست مناطق 22 گانه شهر تهران در ایام محرم و صفر، برگزار و تکیه امام حسن مجتبی (ع) واقع در شهرک قائم(عج)واقع در ناحیه ۱۰ شهرداری منطقه یک در بین نواحی دهگانه منطقه و نواحی ۱۲۲ گانه شهر تهران به عنوان هیئت سبز و دوستدار محیط زیست برگزیده شد.

وی گفت : در ایام محرم و صفر کارشناسان محیط زیست و بازیافت نواحی این منطقه با حضور در تکایا اقدام به آموزش های لازم در خصوص تفکیک پسماند از مبدا و عدم استفاده از ظروف یکبار مصرف و معرفی جایگزین های مناسب نمودند که کارشناسان ناحیه 10 شهرداری با همکاری خادمین تکیه امام حسن مجتبی (ع) توانستند عنوان تکیه سبز را در این ناحیه بدست آورند.
گفتنی است  این همایش با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران ، مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار، رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران ، رئیس سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران ، جمعی از کارشناسان محیط زیست مناطق ۲۲ گانه و مسئولین هیئات برتر نواحی ۱۲۲ گانه شهر تهران 14 آبان ماه در سالن کنفرانس شهرداری منطقه ۹ برگزار شد و از هیئات برتر با لوح تقدیر و نشان هیئت سبز و دوستدار محیط زیست تقدیر به عمل آمد .
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.