کد خبر: ۱۰۳۷۴۲
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
نخستین بازدید شهردار منطقه۸ بعد از حضور نمایندگان مردم در شورایاری‌ محله‌ها، از محله وحیدیه انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهناز استقامتی در این بازدید به همراه معاونان و شورایاران، به محله وحیدیه آمدند، گفت:تمامی اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در منطقه جهت رفاه و آسایش شهروندان است و خوشبختانه شهروندان نیز با مدیریت شهری همکاری موثری دارند. 

وی افزود: تمام تلاش ما این است که خواسته های مردمی به تحقق‌ ‌برسد.

استقامتی با تاکید بر ادامه بازدید از محله‌های منطقه۸، گفت: استمرار این بازدیدها موجب شناخت هر چه بیشتر مسئولان اجرایی با مشکلات روزمره محله و تسریع در رفع آنها خواهد شد. 

در این بازدید درخواست‌های شهروندان از سوی شورایاران مطرح شد و در بازدید آتی بازخورد و پیشرفت اقدامات بررسی و گزارش آن به اطلاع شهروندان می‌رسد. 

پس از بازدید از محله، شهردار و تیم همراه با حضور در مسجد مسلم بن عقیل، طی جلسه‌ای مسائل و مشکلات محله را بررسی کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.