کد خبر: ۱۰۳۷۳۰
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
شبکه یک از فردا شب مسابقه تلویزیونی "سبقت" را روی آنتن می‌برد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، چندی پیش بود که فضل‌الله شریعت‌پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه یک سیما درباره مسابقه بزرگی صحبت کرد که در تابستان روی آنتن برود؛ او تأکید کرد که این مسابقه در قالب پرسش و پاسخ در حوزه ایران‌شناسی است و شک و شبهه‌ای نخواهد داشت که مثلاً سؤالی فروخته شود یا جایزه‌های میلیونی به شرکت‌کنندگان بدهند.

او درباره مجری مسابقه جدید تلویزیون هم گفت که اگر به مجری‌های درون‌سازمانی برسیم حتماً از آنها استفاده می‌کنیم وگرنه از سلبریتی‌ها استفاده خواهیم کرد. البته سلبریتی حتماً بازیگر نیست امکان دارد یک ورزشکار باشد. یک نفری که به مسابقه مرتبط باشد، اطلاعات عمومی خوبی داشته باشد. همیشه اعتقاد دارم مجری سلبریتی باید گوش‌به‌فرمان باشد!

حالا شبکه یک به "سبقت" رسیده و به منظور رقابت مخاطبان در حوزه اطلاعات عمومی از فردا شب تحت عنوان "سبقت" روی آنتن می‌رود.

افشین حسین‌خانی تهیه‌کننده این مسابقه توضیح داده که "سبقت" مسابقه‌ای تعاملی زنده با مردم است که شرکت‌کنندگان آن از طریق اپلیکیشنی به نام "سبقت" که در طول برنامه برای بینندگان معرفی و انتخاب می‌شوند.

او تأکید کرده که در هر مسابقه 6 بیننده به استودیو می‌آیند و به مدت یک ساعت با هم رقابت می‌کنند.

به گفته تهیه‌کننده، نصب و مشارکت در این اپلیکیشن کاملاً رایگان است؛ در هر برنامه به غیر از نفر برنده به 20 نفر از بینندگان که در این مسابقه مشارکت دارند نیز جوایزی اهداء می‌شود.

این برنامه از فردا شب (19 آبان) روی آنتن خواهد رفت؛ تهیه‌کننده درخصوص جدول پخش این مسابقه هم توضیح داد که شبکه یک پخش"سبقت" را همزمان با آغاز هفته وحدت شروع می‌کند و به مناسبت ایام ولادت پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) این مسابقه هر شب تا پنجشنبه (23 آبان) روی آنتن می‌رود و به امید خدا از هفته آینده صرفاً دو شب در هفته برنامه خواهیم داشت که روزهای پخش آن متعاقباً اعلام می‌شود.

نکته دیگر هم اینکه شبکه یک برای این برنامه به مجری مرتبط و تلویزیونی رسید که "سیاوش عقدایی" است؛ مسابقه "سبقت" به تهیه‌کنندگی افشین حسین‌خانی کاری از گروه فرهنگ، هنر و تاریخ شبکه یک سیما است که پس از سریال شبانگاهی به‌طور زنده روی آنتن می‌رود.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.