کد خبر: ۱۰۳۶۹۵
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
شهردار مشهد اعلام کرد
شهردار مشهد ضمن اشاره به اینکه پیش از این، قول آغاز یا افتتاح یک پروژه عمرانی در هر ماه را داده بودیم؛ گفت: مفتخرم که بگویم اکنون هر هفته یک پروژه عمرانی را افتتاح یا آغاز خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد رضا کلائی در مراسم افتتاح "ادامه بولوار خاقانی تا بولوار نماز" که با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، معاونان شهردار و مدیران شهری و استانی برگزار شد، افزود: در حال حاضر شاهد افتتاح یکی دیگر از پروژه های عمرانی هستیم که زودتر از زمان مقرر به بهره برداری رسیده است و امیدواریم در سایر پروژه ها نیز شاهد همین اتفاق باشیم.
وی اضافه کرد: یکی از موضوعاتی که در اجرای پروژه "ادامه بولوار خاقانی" برای ما اهمیت داشت، خواست شهروندان و ضرورت توسعه این منطقه بود، اما از این موضوع مهم تر آینده فضای سبز منطقه است که در نظر داریم در 43 هکتار از اراضی غرب بولوار خاقانی تا اراضی راه وشهرسازی در بولوار نماز کمربند سبز و پارک مجهز و کاملی را ایجاد کنیم.
وی با بیان اینکه از همکاری آستان قدس رضوی در اجرای این پروژه تشکر می کنیم، اظهارکرد: با همراهی و توافق آستان قدس رضوی در خصوص اراضی شاهد توسعه فضای سبز این منطقه و تکمیل شبکه انتقال جدا سازی آب شرب از آب خام خواهیم بود که 5 میلیون مترمکعب آب مورد نیاز آبیاری فضای سبز جنوب شهر را تامین خواهد کرد.
کلائی ادامه داد: در کنار افتتاح این پروژه به زودی شاهد افتتاح ایستگاه "الندشت" و به دنبال آن ایستگاه "کوهسنگی" خط دو قطار شهری مشهد نیز خواهیم بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.