کد خبر: ۱۰۳۶۹۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد عنوان کرد
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد ضمن اشاره به افتتاح پروژه "ادامه بولوار خاقانی تا بولوار نماز" گفت: اجرای این پروژه بار ترافیکی میدان جمهوری، بولوار پیروزی و میدان شهید کاوه را کاهش خواهد داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی در مراسم افتتاح "ادامه بولوار خاقانی تا بولوار نماز" که با حضور شهردارمشهد، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین شهردار و مدیران شهری و استانی برگزار شد، افزود: شهروندان ساکن این منطقه در مراجعاتی که داشتند در خصوص ناامنی این بولوار ابراز نگرانی می کردند و خواستار اجرای ادامه این بولوار بودند.
وی اضافه کرد: با توجه به درخواست شهروندان، تیرماه امسال با حضور شهردار مشهد از محل بازدید کردیم، سپس با توجه به وضعیت منطقه، درخواست شهروندان و موافقت شورای اسلامی شهر جهت تامین اعتبار آن پروژه "ادامه بولوار خاقانی تا بولوار نماز" در دستور کار قرارگرفت.
وی با بیان اینکه 120 روز برای اجرای این پروژه زمان در نظر گرفته شد، اظهارکرد: 25 روز از این زمان صرف توافق با آستان قدس برای تسهیل حریم بود، در واقع پروژه طی حدود 95 روز کار مفید اجرا و آماده بهره برداری شد.
کاظمی ادامه داد: ادامه بولوار خاقانی به بولوار نماز به طول 500 متر و دارای مسیر ویژه دوچرخه و عابر پیاده است که با هزینه 5 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است و با تکمیل پروژه "چپ گرد شهید ناصری" باعث کاهش ترافیک در میدان جمهوری، بولوار پیروزی و میدان شهید کاوه خواهد شد.  
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.