کد خبر: ۱۰۳۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
استاندار آذربایجان‌غربی در تماس تلفنی با استاندار آذربایجان‌شرقی، آمادگی استان را برای عملیات امداد و نجات و بازسازی مناطق زلزله‌زده آن اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، به دنبال وقوع زلزله در بخش‌هایی از آذربایجان‌شرقی، محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان‌غربی در لحظات اولیه این حادثه در تماس تلفنی با استاندار آذربایجان‌شرقی از اعلام آمادگی استان خبر داد.

شهریاری در این تماس ضمن ابزار تسلیت و همدردی با مردم فهیم و نجیب آذربایجان شرقی، از آمادگی تیم‌های امداد و نجات و درمانی استان جهت امدادرسانی خبر داد.

همچنین مقام عالی استان برای مصدومان این حادثه بهبودی کامل را از درگاه خداوند خواستار شد.

بنا به گفته مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی، تیم‌های امداد و نجات و درمان استان به دستور استاندار آذربایجان‌غربی از لحظات اولیه وقوع زمین لرزه برای امداد‌رسانی اعلام آمادگی کرده و بنا به خواست مسئولان آذربایجان‌شرقی، فعلا یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به همراه کادر درمانی به مناطق زلزله‌زده اعزام شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.