کد خبر: ۱۰۳۶۷۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
رئیس جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری:
رئیس جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اجرای طرح بازسازی باغات، گفت: ۵۰ درصد هزینه‌های طرح بازسازی و نوسازی باغات در استان به صورت یارانه‌ای پرداخت می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ذبیح‌الله غریب اظهارداشت: شهرستان سامان به لحاظ وجود باغات و تولیدات محصولات باغی مناسب در سطح کشور شناخته شده اما در گذشته یکسری باغات شاید سطح عملکردشان پایین بوده است.

  وی با بیان اینکه جهادکشاورزی در راستای افزایش بهره‌وری مناسب و صرفه‌جویی در آب اقداماتی را انجام داده است، افزود: اولویت ما افزایش درآمد کشاورز و افزایش بهره‌وری است که بیش از ۷۲ درصد اراضی شهرستان سامان به سامانه آبیاری‌ نوین مجهز شده که بهره‌وری را بالا برده که این یک از پتانسیل‌های خوب است‌.

  رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به بازسازی و نوسازی باغات بیان کرد: برحسب نوع محصول و استراتژی‌هایی‌ که تعریف و تدوین کرده‌ایم مثلا گردوهایی که در استان عملکرد خوبی نداشته‌اند با رقم‌های مناسب بازسازی شده و ۵۰درصد عملیات بازسازی را به صورت یارانه جهادکشاورزی برای ترویج این طرح پرداخت می‌کند. 


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.