کد خبر: ۱۰۳۶۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۱
شهردار منطقه یک مشهد در مرکز ۱۳۷ خبر داد
شهردار منطقه یک مشهد از احداث ۷ طبقه از پارکینگ ۱۰ طبقه ای پرستار خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جواد اصغری که پاسخگوی مستقیم تماس های شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ بود، با اعلام این خبر اظهار داشت: امسال در حوزه روکش و لکه گیری معابر، با توجه به اجرای نهضت آسفالت، پا را از حد وظایف خود فراتر گذاشته و توانسته ایم تاکنون ۲۲۰ هزار متر مربع از سطح معابر منطقه را آسفالت نماییم.
وی ادامه داد: همچنین آمادگی داریم بر اساس دریافت درخواست های مردمی از طریق مرکز ۱۳۷، نسبت به انجام موارد لکه گیری آسفالت در سطح منطقه در صورت نیاز و اعلام شهروندان اقدام های لازم را انجام دهیم.
اصغری اظهار داشت: فاز دوم پیاده روسازی بولوار سجاد نیز از پیشرفت ۹۰ درصدی برخوردار است که با پایان یافتن این فاز، عملا بهسازی کل مسیر بولوار سجاد به پایان می رسد.
وی گفت: در نظر داریم در حاشیه پیاده راه زنبق نیز یک پارک خطی برای استفاده شهروندان احداث نماییم.
شهردار منطقه یک مشهد با اشاره به روند احداث پارکینگ پرستار، خاطرنشان ساخت: احداث این پارکینگ نیز با ظرفیت ۲۴۰ جای پارک و در ۱۰ طبقه در حال انجام است که در حال حاضر ۷ طبقه از آن احداث شده است و بر اساس برنامه زمانبندی، خرداد ۹۹، به بهره برداری می رسد.
لازم به ذکر است بر اساس تماس ها و درخواست های شهروندان در روز جاری، شهردار منطقه یک دستور داد تا زمان مرمت حفاری های صورت گرفته توسط شرکت های خدماتی در سطح این منطقه، به این شرکت ها، مجوز جدیدی برای حفاری داده نشود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.