کد خبر: ۱۰۳۶۳۵
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
معاون امور اجتماعی و شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از جمع آوری 65 نفر از متکدیان این شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمدرضا درخشان از خانه‌دار بودن اکثر متکدیان جمع‌آوری شده خبر داد و اظهار کرد: در مهرماه سال جاری ۶۵ نفر از این افراد جمه آوری شده اند.

وی اضافه کرد: ۳۹ نفر از این افراد بی سواد و یا دارای تحصیلات ابتدایی هستند و ۳۱ نفر از این افراد نیز مجدد پذیرش شده اند.

معاون امور اجتماعی و شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز با اشاره به سن افراد جمع آوری شده عنوان کرد: ۵۰ نفر از افراد جمع آوری شده بین ۲۵ تا ۵۰ سال سن دارند، هم چنین ۳۶ نفر علت تکدی گری خود را اعتیاد و تامین مواد مخدر مورد نیاز از طریق تکدی گری اعلام کرده اند.

درخشان با اشاره به خدمات ارائه شده در سامانسرای شکوفا خاطرنشان کرد:  در ماه گذشته جلسات مددکاری اجتماعی و روانشناسی، مشاوره های حقوقی و پزشکی به صورت مرتب جهت سایر آسیب دیدگان اجتماعی برگزار شده است.

وی اظهار کرد: برای نخستین بار سیستم بی سیم در سامانسرای شکوفا راه اندازی شده است که بدین ترتیب می توان در امر جمع آوری متکدیان و معتادان متجاهر با اعلام سامانه ۱۳۷، به صورت ۲۴ ساعته انجام وظیفه کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

در فستیوال مبارزه با گوجه فرنگی که در شهر بونول اسپانیا برگزار شد 145 تُن گوجه فرنگی نابود شد.
اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

عضو هیات مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت : درصورتیکه صادرات 500 بشکه در روز حفط شده و تقویت پایه های مالیاتی و تقویت کسب و کار اصلاح شود ، سال آینده نه تنها روند رکود متوقف خواهد شد ، تحریم ها دیگر اثری بر اقتصاد ایران نخواهد داشت.