کد خبر: ۱۰۳۱۱۹
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
عضو کمیسیون عمران در گفتگو با شهرفردا مطرح کرد
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
مجید کیانپور عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت:  ایران در شرایطی است که باید از همه ظرفیت‌های اقتصادی منطقه حداکثر بهره برداری را به عمل آورد 
وی خاطر نشان کرد :همسایگی با کشورهایی نظیر سوریه که برای بازسازی این کشور نیازمند همکاری همه جانبه با کشورهای منطقه است و با توجه به اقدامات ایران در این کشور یک فرصت اقتصادی مغتنم است که باید از آن استفاده شود.
 این نماینده مجلس همچنین تاکید کرد:به کارگیری بخش خصوصی و استفاده از تشکل های توانمند در حوزه‌های مختلف به ویژه راه و ساختمان یکی از اولویت های اتاق با بازرگانی است.
 نماینده ازنا و درود در مجلس همچنین خاطرنشان کرد :اتاق‌های بازرگانی به مثابه پارلمان بخش خصوصی هستند که اکنون برای استفاده از فرصت بازسازی در سوریه باید زمینه را برای حضور فعال تشکل های توانمند فراهم آورند .
این نماینده همچنین تصریح کرد: اکنون رقبای جدی نظیر ترکیه و روسیه نیز در این کشور حضور دارند که باید ایران با نشان دادن و توانمندی های خود از فرصت پیش آمده حداکثر بهره برداری را به عمل آورد .
این نماینده مجلس همچنین تاکید کرد: بیش از ۴ هزار تشکل فنی و مهندسی در کشور وجود دارد که وزارت راه و شهرسازی و اتاق بازرگانی می‌توانند به موقع از ظرفیت و توان و توانمند سازی این تشکل ها حداکثر بهره برداری را به عمل آورد.
برچسب ها: سوریه ، بازسازی ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عوارض جدایی ری از تهران ؛ تقویت زمین خواری و کاهش کیفی خدمات اجتماعی

عوارض جدایی ری از تهران ؛ تقویت زمین خواری و کاهش کیفی خدمات اجتماعی

جدایی ری از تهران کاهش سطح کیفی خدمات و رفاه اجتماعی و همچنین تامین سرانه ها را به دنبال خواهد داشت.
برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

در فستیوال مبارزه با گوجه فرنگی که در شهر بونول اسپانیا برگزار شد 145 تُن گوجه فرنگی نابود شد.
آخرین اخبار