کد خبر: ۱۰۲۹۸۷
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی خبر داد
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌ شرقی از احداث ۳ مدرسه جدید در سهند خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابوالقاسم سلطانی در جلسه شورای مسکن آذربایجان شرقی در تبریز با اشاره به ضرورت تلاش برای تکمیل زیرساخت‎های مورد نیاز در استان گفت: باید طرح های بالای ۸۰ درصد در حوزه مسکن تا پایان آذرماه به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه باید طرح های بالای ۶۰ درصد در آذربایجان شرقی نیز تا پایان اسفند ماه افتتاح شود، افزود: ۹۶ هزار واحد مسکن مهر در آذربایجان شرقی احداث شده است.

سلطانی با اشاره به اینکه ۵۴۰۰ واحد مسکن مهر استان نیمه تمام باقی مانده است، گفت: ۴۴۰۰ واحد تا پایان اسفند و یک هزار واحد نیز تا پایان نیمه اول سال ۹۹ به اتمام می رسد.

وی در خصوص مدارسی که در شهر جدید سهند احداث می شود، گفت: سه مدرسه در دستور کار داریم که یک مدرسه با ۷۵ درصد پیشرفت و دو مدرسه دیگر نیز با ۲۵ درصد پیشرفت در حال اجرا است.

وی با انتقاد از عدم آغاز احداث تصفیه خانه فاضلاب مرحله ۴ شهر جدید سهند گفت: شرکت عمران شهر جدید سهند باید سهم آورده اولیه خود را تامین می کرد که هنوز انجام نشده است. با این حال شرکت آب و فاضلاب استان مراحل تملک زمین تصفیه خانه را انجام داده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.