کد خبر: ۱۰۲۹۸۷
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی خبر داد
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌ شرقی از احداث ۳ مدرسه جدید در سهند خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابوالقاسم سلطانی در جلسه شورای مسکن آذربایجان شرقی در تبریز با اشاره به ضرورت تلاش برای تکمیل زیرساخت‎های مورد نیاز در استان گفت: باید طرح های بالای ۸۰ درصد در حوزه مسکن تا پایان آذرماه به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه باید طرح های بالای ۶۰ درصد در آذربایجان شرقی نیز تا پایان اسفند ماه افتتاح شود، افزود: ۹۶ هزار واحد مسکن مهر در آذربایجان شرقی احداث شده است.

سلطانی با اشاره به اینکه ۵۴۰۰ واحد مسکن مهر استان نیمه تمام باقی مانده است، گفت: ۴۴۰۰ واحد تا پایان اسفند و یک هزار واحد نیز تا پایان نیمه اول سال ۹۹ به اتمام می رسد.

وی در خصوص مدارسی که در شهر جدید سهند احداث می شود، گفت: سه مدرسه در دستور کار داریم که یک مدرسه با ۷۵ درصد پیشرفت و دو مدرسه دیگر نیز با ۲۵ درصد پیشرفت در حال اجرا است.

وی با انتقاد از عدم آغاز احداث تصفیه خانه فاضلاب مرحله ۴ شهر جدید سهند گفت: شرکت عمران شهر جدید سهند باید سهم آورده اولیه خود را تامین می کرد که هنوز انجام نشده است. با این حال شرکت آب و فاضلاب استان مراحل تملک زمین تصفیه خانه را انجام داده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

مصطفی قلی‏خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اگر بتوان اطلاعات دقیقی از خانه‌های خالی به دست آورد، به‌طور قطع اخذ مالیات از آنها به نفع بازار مسکن خواهد بود.
ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری برای ساخت خانه‌های کوچک مقیاس خبر داد و گفت: شهرداری نقش تسهیل گری ساخت این خانه ها را برعهده دارد.