کد خبر: ۱۰۲۹۵۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
در پی تصادف زنجیره‌ای هفت خودرو و آتش‌گرفتن سه خودروی دیگر در بزرگراهی در استان مرکزی "آیچیِ" ژاپن دست‌کم ۱۵ نفر زخمی و مصدوم شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در پی تصادف زنجیره‌ای هفت خودرو و آتش‌گرفتن سه خودروی دیگر در بزرگراهی در استان مرکزی "آیچیِ" ژاپن دست‌کم ۱۵ نفر زخمی و مصدوم شدند.

 به گفته پلیس و مقامات امداد و نجات محلی، این سانحه هیچ قربانی بر جای نگذاشته است و هیچ یک از افراد زخمی نیز در وضعیت بحرانی نیستند.

طبق اعلام رسانه‌های محلی، صبح امروز (سه‌شنبه) یک کامیون با یک خودروی سواری که در ترافیک مانده بوده، برخورد کرده و باعث شده که چندین خودرو در بزرگراهی در نزدیکی شهر "یاتومی" واقع در استان "آیچی" با یکدیگر برخورد کنند.

 در نتیجه این تصادف زنجیره‌ای بخشی از بزرگراه بسته شده که باعث اختلال شدید در تردد خودروها شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.