کد خبر: ۱۰۲۹۵۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
در پی تصادف زنجیره‌ای هفت خودرو و آتش‌گرفتن سه خودروی دیگر در بزرگراهی در استان مرکزی "آیچیِ" ژاپن دست‌کم ۱۵ نفر زخمی و مصدوم شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در پی تصادف زنجیره‌ای هفت خودرو و آتش‌گرفتن سه خودروی دیگر در بزرگراهی در استان مرکزی "آیچیِ" ژاپن دست‌کم ۱۵ نفر زخمی و مصدوم شدند.

 به گفته پلیس و مقامات امداد و نجات محلی، این سانحه هیچ قربانی بر جای نگذاشته است و هیچ یک از افراد زخمی نیز در وضعیت بحرانی نیستند.

طبق اعلام رسانه‌های محلی، صبح امروز (سه‌شنبه) یک کامیون با یک خودروی سواری که در ترافیک مانده بوده، برخورد کرده و باعث شده که چندین خودرو در بزرگراهی در نزدیکی شهر "یاتومی" واقع در استان "آیچی" با یکدیگر برخورد کنند.

 در نتیجه این تصادف زنجیره‌ای بخشی از بزرگراه بسته شده که باعث اختلال شدید در تردد خودروها شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود