کد خبر: ۱۰۲۹۱۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳
معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: نیروهای مدیریت شهری با آغاز بارش‌های پاییزی در آماده‌باش کامل است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امیر سحابی با اشاره به تداوم بارش‌ها طی هفته جاری بر اساس پیش‌بینی‌های هواشناسی استان، اظهار کرد: نیروهای سازمان‌های خدمات‌رسان شهرداری از جمله مدیریت پسماند، سیما، منظر و فضای سبز، مدیریت بحران، سازمان آتش‌نشانی شهرداری و سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری در راستای خدمات‌رسانی مطلوب با آغاز بارش‌های پاییزی در آماده‌باش کامل است.

وی افزود: برای مقابله با مشکلات ناشی از بارش‌ها و رفع گرفتگی معابر اکیپ ماشین‌آلات سازمان‌های خدمات‌رسان شهرداری از جمله تمام لجن‌کش‌ها، دستگاهای پمپ‌دار مکنده و دستگاه واترجت در آماده‌باش کامل هستند.

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه تصریح کرد: برای جلوگیری از بروز آب گرفتگی‌ها در معابر، اقدام به انجام لایروبی با هدف کاهش نقاط آبگیر در فصول بارندگی شده و کانال‌ها، رودخانه‌ها و مسیل‌های شهر ارومیه لایروبی شده و همچنان این لایروبی‌ها تداوم دارد.

وی هدایت نشدن آب‌های سطحی به منهول فاضلاب‌های خانگی، نریختن زباله‌های شهری و نخاله ساختمانی در مقابل جوی‌های آب و کانال‌های شهری را به شهروندان جهت جلوگیری از آب گرفتگی معابر توصیه کرد.

سحابی خاطرنشان کرد: شهروندان ارومیه‌ای می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه آبگرفتگی در نقاط مختلف شهر با سامانه ۱۳۷ در ارتباط باشند تا در اسرع وقت موارد مطرح شده پیگیری و رفع مشکل شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.