کد خبر: ۱۰۲۹۱۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
مدیرکل اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: از ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده و حریم شهر که دارای مجوز مالکین نباشند، قبل از شروع به ساخت جلوگیری می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: اداره اجرائیات کرمانشاه با اجرای قانون، تخلفات ساختمانی را کنترل می‌کند و با پیگیری‌های مستمر در این خصوص از ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده و حریم شهر جلوگیری کرده و با توجه به لزوم اخذ مجوز مالکین قبل از هرگونه ساخت و ساز، مامورین این اداره کل در شهرداری‌های مناطق هشت‌گانه، نسبت به رفع آثار تخلف چندین مورد دیوارکشی، پی‌کنی، سنگ چینی و ستون‌گذاری غیرمجاز اقدام کردند.

شهبازی ادامه داد: هرگونه عملیات ساختمانی در کلانشهر کرمانشاه، باید بر اساس ضوابط شهرسازی و اصول فنی و مهندسی انجام شود و در این راستا مالکین باید به شهرداری منطقه مربوطه مراجعه و تمامی فعالیت‌ها اعم از تعمیرات جزئی، کلی و یا احداث بنا نسبت به اخذ پروانه و مجوزهای لازم اقدام کنند.

مدیرکل اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه با اشاره به طرح جمع‌آوری و توقیف چهارچرخ‌های افراد زباله‌گرد در سطح شهر کرمانشاه توسط اداره اجرائیات، تصریح کرد: مامورین این اداره توقیف چهار چرخ‌های افراد زباله‌گرد که از لحاظ بهداشتی، آرامش و امنیت روانی برای شهروندان ایجاد مشکل می‌کند را در دستور کار خود قرار داده است.

وی اظهار کرد: این افراد با استفاده از هر وسیله‌ای جهت حمل زباله، علاوه بر مخدوش کردن چهره و سیما و منظر شهری، عامل انتقال و انتشار بیماری‌های گوناگون در بین جامعه است که جمع‌آوری آن‌ها باید به‌صورت مستمر انجام شود.  

شهبازی همچنین در این راستا خواستار همکاری همه جانبه و تشریک مساعی سایر ارگان‌های ذیربط شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.