کد خبر: ۱۰۲۸۹۴
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
تمرینات آماده سازی تیم ملی کاراته بزرگسالان بانوان از روز چهارشنبه اول آبان ماه در آکادمی ملی المپیک آغاز می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، این اردو به منظور آماده سازی بانوان کاراته کا برای حضور در هفتمین مرحله لیگ جهانی در مادرید اسپانیا برگزار می‌شود و تا 7 آبان ماه ادامه دارد.

سمانه خوشقدم مربی تیم ملی بانوان در خصوص نفرات دعوت شده به این مرحله اردو، گفت: در نظر داریم در اردوهای مختلف از بازیکنان آماده برای کمک به تیم ملی دعوت و استفاده کنیم.
وی افزود: در این اردو نیز علاوه بر ملی پوشان اردوی گذشته، چند کاراته کا دعوت شده اند و در کنار سایر اردونشینان تمرین خواهند کرد.

گفتنی است، لیگ برتر اسپانیا 8 تا 10 آذرماه برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.