کد خبر: ۱۰۲۸۵۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از ورود بلیط‌های تک سفره به سیستم اتوبوسرانی پایتخت در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیمان سنندجی یکی از علل مطرح در کاهش تمایل به استفاده از اتوبوس‌های شهری را نبود بلیط‌های تک سفره در اتوبوسرانی دانست.

وی در ادامه تصریح کرد: زمانی‌که مسافر وارد سیستم اتوبوسرانی می‌شود با در دست داشتن یک کارت شارژدار، مجاز به استفاده از اتوبوس خواهد بود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مورد طرح جدید بلیط‌های تک سفره اتوبوسرانی توضیح داد: با اجرای طرح فروش بلیط تک سفره در خطوط اتوبوسرانی، مسافران بدون کارت شارژدار و با تهیه یک بلیط تک سفر می‌توانند وارد سیستم اتوبوسرانی شوند.

سنندجی با بیان اینکه طرح فروش بلیط تک سفره در خط 1 اجرا و در صورت بازخورد مثبت به باقی خطوط تسری پیدا خواهد کرد، عنوان کرد: یکی دیگر از طرح‌ها، پرداخت الکترونیکی مبلغ بلیط‌های اتوبوسرانی به صورت اسکن کد QR توسط گوشی هوشمند مسافران است.

به گفته‌ی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با رونمایی و اجرای این دو طرح، استفاده از اتوبوس‌های شهری 10 تا 15 درصد افزایش پیدا خواهد کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

در فستیوال مبارزه با گوجه فرنگی که در شهر بونول اسپانیا برگزار شد 145 تُن گوجه فرنگی نابود شد.
اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

عضو هیات مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت : درصورتیکه صادرات 500 بشکه در روز حفط شده و تقویت پایه های مالیاتی و تقویت کسب و کار اصلاح شود ، سال آینده نه تنها روند رکود متوقف خواهد شد ، تحریم ها دیگر اثری بر اقتصاد ایران نخواهد داشت.