کد خبر: ۱۰۲۸۵۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از ورود بلیط‌های تک سفره به سیستم اتوبوسرانی پایتخت در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیمان سنندجی یکی از علل مطرح در کاهش تمایل به استفاده از اتوبوس‌های شهری را نبود بلیط‌های تک سفره در اتوبوسرانی دانست.

وی در ادامه تصریح کرد: زمانی‌که مسافر وارد سیستم اتوبوسرانی می‌شود با در دست داشتن یک کارت شارژدار، مجاز به استفاده از اتوبوس خواهد بود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مورد طرح جدید بلیط‌های تک سفره اتوبوسرانی توضیح داد: با اجرای طرح فروش بلیط تک سفره در خطوط اتوبوسرانی، مسافران بدون کارت شارژدار و با تهیه یک بلیط تک سفر می‌توانند وارد سیستم اتوبوسرانی شوند.

سنندجی با بیان اینکه طرح فروش بلیط تک سفره در خط 1 اجرا و در صورت بازخورد مثبت به باقی خطوط تسری پیدا خواهد کرد، عنوان کرد: یکی دیگر از طرح‌ها، پرداخت الکترونیکی مبلغ بلیط‌های اتوبوسرانی به صورت اسکن کد QR توسط گوشی هوشمند مسافران است.

به گفته‌ی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با رونمایی و اجرای این دو طرح، استفاده از اتوبوس‌های شهری 10 تا 15 درصد افزایش پیدا خواهد کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

مردم شهید پرور شهر ری بار دیگر فرزند شهید خود را درآغوش کشیدند .
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران