کد خبر: ۱۰۲۷۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
رئیس پلیس راه استان مرکزی:
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی کامیون در محور قدیم ساوه - تهران، راننده کامیون در دم جان خود را از دست داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ ایرج کهریزی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در این باره اظهار داشت: گزارشی به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک سانحه رانندگی در محور قدیم ساوه - تهران در ۲ کیلومتری شهر مامونیه اعلام شد که بلافاصله تیم های امدادی و انتظامی به محل اعزام شدند.

وی افزود:‌ در این سانحه رانندگی که بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی کامیون رخ داد،‌ راننده خودرو جان خود را از دست داد و سرنشین آن نیز مصدوم شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی اضافه کرد:‌ فرد مصدوم فورا به واحد درمانی انتقال داده شد و صحنه تصادف نیز از سوی کارشناس پلیس راه بررسی و در این خصوص پرونده ای تشکیل شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود