کد خبر: ۱۰۲۷۱۷
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
بانوان ملی‌پوش پاراتیراندازی کشورمان در مرحله مقدماتی ماده P۲ مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ استرالیا با در خط آتش ایستادند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رقابت‌های پاراتیراندازی قهرمانی جهان با برگزاری رقابت های روز ششم در سیدنی استرالیا پیگیری شد. در این روز از مسابقات ساره جوانمردی و سمیرا ارم در تپانچه بادی ۱۰ متر بانوان با حریفان خود به رقابت پرداختند.

در مرحله مقدماتی ماده P۲ ساره جوانمردی با رکورد ۵۶۲ در جایگاه سوم قرار گرفت و به مرحله فینال راه یافت. سمیرا ارم هم در همین ماده با ثبت رکورد ۵۶۰ در رده چهارم مرحله مقدماتی ایستاد و همچون جوانمردی به فینال راه یافت.

مسابقات پاراتیراندازی قهرمانی جهان با حضور ۲۸۳ ورزشکار از ۵۵ کشور تا ۲۶ مهرماه ادامه دارد. در جریان این رقابت ها ۵۳ سهمیه برای پارالمپیک توکیو توزیع خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.