کد خبر: ۱۰۲۷۰۵
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
رئیس پلیس راه استان سمنان:
رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه ۷۰ تیم ویژه پلیس راه سمنان در مسیر زائران اربعین مستقر هستند، گفت: تامین ایمنی تردد زوار در زمره رسالت های این گروه ها است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ تقی کبیری در جمع خبرنگاران به میزبانی پلیس راه سمنان، ضمن بیان اینکه برای تامین ایمنی تردد زائران اربعین،  ۷۰ تیم ویژه پلیس راه سمنان در مسیر زائران مستقر هستند، تاکید داشت: سمنان به واسطه مسیر تردد زائران افغانستانی و بعضاً پاکستانی و هندی که ابتدا قصد زیارت مشهد و سپس ورود به مرزهای غربی کشور را دارند، در این ایام میزبان خیل تردد زائران است.

وی با بیان اینکه رسالت تیم های ویژه پلیس راه تامین امنیت برای تردد زائران، نظارت بر ترافیک و راه های استان است، افزود: راه های استان سمنان میزبانی بخش عظیمی از زائران حرم رضوی را نیز در کنار زائران اربعین بر عهده دارد لذا ترافیک در هر دو مسیر رفت و برگشت در محورهای مواصلاتی مشاهده می شود.

رئیس پلیس راه استان سمنان، گفت: همزمان با اوج گیری موج بازگشت زائران اربعین حسینی و نیز سفر زائران کشورها و استان های همجوار به سمت مرزهای ایران و کشور عراق، ترافیک در محور مواصلاتی تهران به مشهد و بالعکس پر حجم گزارش می شود.

کبیری با بیان اینکه رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از سبقت غیرمجاز و استراحت پس از هر دو ساعت رانندگی، سه توصیه جدی پلیس راه به رانندگان است، ابراز داشت: علاوه بر ۷۰ تیم پلیس ، ۹۰ دستگاه دوربین ثابت و سیار نیز رفتار ترافیکی رانندگان در محدوده استان سمنان را نظارت می کنند.

 ۶۴۰ کیلومتر از مسیر هزار کیلومتری تهران-مشهد در استان سمنان واقع شده است همچنین فاصله طولانی شهرهای استان و عدم داشتن جاذبه بصری ویژه، سبب بروز خستگی در راه های کویری این استان می شود.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.