کد خبر: ۱۰۲۷۰۵
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
رئیس پلیس راه استان سمنان:
رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه ۷۰ تیم ویژه پلیس راه سمنان در مسیر زائران اربعین مستقر هستند، گفت: تامین ایمنی تردد زوار در زمره رسالت های این گروه ها است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ تقی کبیری در جمع خبرنگاران به میزبانی پلیس راه سمنان، ضمن بیان اینکه برای تامین ایمنی تردد زائران اربعین،  ۷۰ تیم ویژه پلیس راه سمنان در مسیر زائران مستقر هستند، تاکید داشت: سمنان به واسطه مسیر تردد زائران افغانستانی و بعضاً پاکستانی و هندی که ابتدا قصد زیارت مشهد و سپس ورود به مرزهای غربی کشور را دارند، در این ایام میزبان خیل تردد زائران است.

وی با بیان اینکه رسالت تیم های ویژه پلیس راه تامین امنیت برای تردد زائران، نظارت بر ترافیک و راه های استان است، افزود: راه های استان سمنان میزبانی بخش عظیمی از زائران حرم رضوی را نیز در کنار زائران اربعین بر عهده دارد لذا ترافیک در هر دو مسیر رفت و برگشت در محورهای مواصلاتی مشاهده می شود.

رئیس پلیس راه استان سمنان، گفت: همزمان با اوج گیری موج بازگشت زائران اربعین حسینی و نیز سفر زائران کشورها و استان های همجوار به سمت مرزهای ایران و کشور عراق، ترافیک در محور مواصلاتی تهران به مشهد و بالعکس پر حجم گزارش می شود.

کبیری با بیان اینکه رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از سبقت غیرمجاز و استراحت پس از هر دو ساعت رانندگی، سه توصیه جدی پلیس راه به رانندگان است، ابراز داشت: علاوه بر ۷۰ تیم پلیس ، ۹۰ دستگاه دوربین ثابت و سیار نیز رفتار ترافیکی رانندگان در محدوده استان سمنان را نظارت می کنند.

 ۶۴۰ کیلومتر از مسیر هزار کیلومتری تهران-مشهد در استان سمنان واقع شده است همچنین فاصله طولانی شهرهای استان و عدم داشتن جاذبه بصری ویژه، سبب بروز خستگی در راه های کویری این استان می شود.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.