کد خبر: ۱۰۲۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
منوچهری خبر داد
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: روزانه بیش از ۵۰۰ هزار نفر سفر ایمن، سریع، مطمئن توسط ناوگان تاکسیرانی انجام می‌شود که سهم ۱۴ درصدی در سفرهای روزانه شهروندان دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هادی منوچهری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای بهبود فرایندها و فعالیت‌ها و برای تسهیل و افزایش سرعت و دقت در خدمات‌رسانی به مردم، کاهش هزینه‌ها و کمک به کاهش ترافیک و آلودگی هوا، برخی خدمات اداری سازمان تاکسیرانی اصفهان به هفت شرکت کارگزار و ۵۱ شرکت حمل ونقل سرویس دانش‌آموزی برون سپاری شده است.

وی با بیان اینکه ۱۵ هزار حلقه لاستیک و هفت هزار و ۵۰۰ روکش صندلی خودرو در قالب ارائه بسته حمایتی به صورت رایگان بین رانندگان تاکسی دارای سامانه هوشمند توزیع شده است، گفت: این اقدام برای نخستین بار در کشور در اصفهان انجام شده که تا پایان سال نیز ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان جابجایی روزانه بیش از ۷۳ هزار دانش آموز تحت عنوان سرویس مدارس روزانه، همکاری در طرح ستادها و برنامه‌های مناسبتی مانند ستاد مهر و ستاد نوروز، برگزاری دوره‌های آموزشی و مراسم‌ها، متحدالشکل کردن لباس رانندگان سرویس مدارس را از جمله اقدامات این سازمان در سال گذشته برشمرد و گفت: جشن "بانوی شاد، جامعه شاد" با حضور چهار هزار و ۴۰۰ نفر از رانندگان بانو نیز برگزار شده است.

منوچهری ادامه داد: برگزاری کارگاه آموزش گردشگری با همکاری سازمان میراث فرهنگی و اتاق بازرگانی به منظور ارتقای سطح فرهنگ و دانش رانندگان تاکسی از دیگر اقدامات انجام شده این سازمان در سال گذشته است.

وی از راه‌اندازی سامانه مرخصی آنلاین به منظور تکریم ارباب رجوع در تاکسیرانی اصفهان خبر داد و افزود: رانندگان تاکسی می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان به نشانی www.isfahan.ir/Taxirani در قسمت گزینه مرخصی آنلاین وارد شده و طبق راهنمایی‌های لازم مرخصی گرفته و از آن استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان با بیان اینکه مرخصی آنلاین گامی در جهت ایجاد دولت الکترونیک و کاهش تردد در شهر و کاهش آلایندگی است، خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از سامانه مرخصی آنلاین شاهد ارائه خدمات بهتر به رانندگان، کاهش ترافیک، بهره‌وری بهتر سازمان تاکسیرانی، کاهش هزینه‌ها و سرعت در ارائه خدمات بوده‌ایم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.