کد خبر: ۱۰۲۶۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو به شهرفردامطرح کرد:
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت : دولت با سرمایه گذاری در بافت فرسوده و ساخت خانه های دو و سه طبقه ضمن بازآفرینی شهری و کمبود تولید مسکن نوساز تابوی ساخت مسکن در بافت فرسوده را خواهد شکست.
هادی بهادری ،عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» با اشاره به اولویت‌های بازآفرینی شهری گفت: وزارت راه و مسکن و شهرسازی باید طرح بازآفرینی شهری را اجرایی کند و وقت آن رسیده است که ضعف تولید خانه های نوساز در بافت فرسوده با هدف خانه دار کردن قشر متوسط اجرایی شود.

 وی خاطر نشان کرد :بافت فرسوده شهری ثروت قابل توجهی در شهر ها و بخش مسکن محسوب می شود و دولت باید با ساخت مسکن های جدید در این بافت تابویی تولید خانه های نوساز و بازآفرینی شهری در بافت فرسوده را بشکند.

این ماینده مجلس همچنین گفت : به طور قطع ساخت خانه های دو تا سه طبقه در بافت فرسوده می تواند مخاطبان خود را داشته باشد و حتی در بازار اجاره نیز به کمک مردم بیاید.

  عضو کمیسیون عمران با اعلام این که سرمایه گذاری در بافت فرسوده یکی از اقدامات موثر دولت خواهد بود تاکید کرد: شکستن تابوی تولید مسکن در بافت فرسوده و سرمایه‌گذاری در این حوزه یکی از آثار ماندگار در کارنامه دولت محسوب خواهد شد و با توجه به آنکه زمین کافی وجود دارد نیازی به  تامین اراضی جدید نیست و تنها با یک سرمایه گذاری کوچک تابوی آن شکسته خواهد شد.
برچسب ها: بافت فرسوده
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عوارض جدایی ری از تهران ؛ تقویت زمین خواری و کاهش کیفی خدمات اجتماعی

عوارض جدایی ری از تهران ؛ تقویت زمین خواری و کاهش کیفی خدمات اجتماعی

جدایی ری از تهران کاهش سطح کیفی خدمات و رفاه اجتماعی و همچنین تامین سرانه ها را به دنبال خواهد داشت.
برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

در فستیوال مبارزه با گوجه فرنگی که در شهر بونول اسپانیا برگزار شد 145 تُن گوجه فرنگی نابود شد.
آخرین اخبار