کد خبر: ۱۰۲۶۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو به شهرفردامطرح کرد:
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت : دولت با سرمایه گذاری در بافت فرسوده و ساخت خانه های دو و سه طبقه ضمن بازآفرینی شهری و کمبود تولید مسکن نوساز تابوی ساخت مسکن در بافت فرسوده را خواهد شکست.
هادی بهادری ،عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» با اشاره به اولویت‌های بازآفرینی شهری گفت: وزارت راه و مسکن و شهرسازی باید طرح بازآفرینی شهری را اجرایی کند و وقت آن رسیده است که ضعف تولید خانه های نوساز در بافت فرسوده با هدف خانه دار کردن قشر متوسط اجرایی شود.

 وی خاطر نشان کرد :بافت فرسوده شهری ثروت قابل توجهی در شهر ها و بخش مسکن محسوب می شود و دولت باید با ساخت مسکن های جدید در این بافت تابویی تولید خانه های نوساز و بازآفرینی شهری در بافت فرسوده را بشکند.

این ماینده مجلس همچنین گفت : به طور قطع ساخت خانه های دو تا سه طبقه در بافت فرسوده می تواند مخاطبان خود را داشته باشد و حتی در بازار اجاره نیز به کمک مردم بیاید.

  عضو کمیسیون عمران با اعلام این که سرمایه گذاری در بافت فرسوده یکی از اقدامات موثر دولت خواهد بود تاکید کرد: شکستن تابوی تولید مسکن در بافت فرسوده و سرمایه‌گذاری در این حوزه یکی از آثار ماندگار در کارنامه دولت محسوب خواهد شد و با توجه به آنکه زمین کافی وجود دارد نیازی به  تامین اراضی جدید نیست و تنها با یک سرمایه گذاری کوچک تابوی آن شکسته خواهد شد.
برچسب ها: بافت فرسوده
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود