کد خبر: ۱۰۲۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس که طرح شکستن انحصار زبان انگلیسی را پیشنهاد داده است، می‌گوید: بحث واگذاری آموزش زبان به موسسات خصوصی حذف می‌شود و این طرح بعد از بررسی‌های دقیق مصوب خواهد شد.
  به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه درباره طرح رفع انحصار از زبان انگلیسی که توسط او ارائه شده است، اظهار کرد: در این طرح اصلا بحث حذف زبان انگلیسی و معلمان زبان مطرح نیست و برخی به دروغ آن را مطرح کردند، بنده طراح آن هستم و این پرسش را دارم که از کجای این طرح موضوع حذف زبان انگلیسی را درآوردند؟!

وی افزود: این طرح به دنبال شکستن انحصار زبان انگلیسی است و اینکه دانش‌آموزان فقط ملزم به یادگیری انگلیسی نباشند و این امکان برای آنها وجود داشته باشد که سایر زبان‌های خارجه را نیز فرابگیرند بنابراین اصلا بحث حذف انگلیسی در کار نیست.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: موضوع دیگری که در این طرح محل اعتراض بود، واگذاری آموزش زبان به موسسات خصوصی بود که آن را اصلاح می‌کنیم چون نگرانی‌هایی را درباره خصوصی‌سازی آموزش ایجاد کرده است.

آزادی‌خواه مطرح‌کرد: این طرح با تنوع در آموزش زبان کمک بزرگی به پیشرفت کشور در آینده می‌کند. اکنون بررسی آن را در دستور کار داریم و به تدریج آن را پیش می‌بریم تا در نهایت و بعد از بحث و بررسی طرحی علمی که کمک کننده به آموزش و پرورش باشد، مصوب کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

مردم شهید پرور شهر ری بار دیگر فرزند شهید خود را درآغوش کشیدند .
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران