کد خبر: ۱۰۲۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس که طرح شکستن انحصار زبان انگلیسی را پیشنهاد داده است، می‌گوید: بحث واگذاری آموزش زبان به موسسات خصوصی حذف می‌شود و این طرح بعد از بررسی‌های دقیق مصوب خواهد شد.
  به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه درباره طرح رفع انحصار از زبان انگلیسی که توسط او ارائه شده است، اظهار کرد: در این طرح اصلا بحث حذف زبان انگلیسی و معلمان زبان مطرح نیست و برخی به دروغ آن را مطرح کردند، بنده طراح آن هستم و این پرسش را دارم که از کجای این طرح موضوع حذف زبان انگلیسی را درآوردند؟!

وی افزود: این طرح به دنبال شکستن انحصار زبان انگلیسی است و اینکه دانش‌آموزان فقط ملزم به یادگیری انگلیسی نباشند و این امکان برای آنها وجود داشته باشد که سایر زبان‌های خارجه را نیز فرابگیرند بنابراین اصلا بحث حذف انگلیسی در کار نیست.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: موضوع دیگری که در این طرح محل اعتراض بود، واگذاری آموزش زبان به موسسات خصوصی بود که آن را اصلاح می‌کنیم چون نگرانی‌هایی را درباره خصوصی‌سازی آموزش ایجاد کرده است.

آزادی‌خواه مطرح‌کرد: این طرح با تنوع در آموزش زبان کمک بزرگی به پیشرفت کشور در آینده می‌کند. اکنون بررسی آن را در دستور کار داریم و به تدریج آن را پیش می‌بریم تا در نهایت و بعد از بحث و بررسی طرحی علمی که کمک کننده به آموزش و پرورش باشد، مصوب کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

در فستیوال مبارزه با گوجه فرنگی که در شهر بونول اسپانیا برگزار شد 145 تُن گوجه فرنگی نابود شد.
اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

عضو هیات مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت : درصورتیکه صادرات 500 بشکه در روز حفط شده و تقویت پایه های مالیاتی و تقویت کسب و کار اصلاح شود ، سال آینده نه تنها روند رکود متوقف خواهد شد ، تحریم ها دیگر اثری بر اقتصاد ایران نخواهد داشت.