کد خبر: ۱۰۲۵۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷
مدیرکل هواشناسی اردبیل خبر داد
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل با بیان اینکه روند کاهش دما تا روز دوشنبه ادامه خواهد یافت، گفت: بارش برف در ارتفاعات سبلان ۱۷ سانتی متر گزارش شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیاوش محمدی در گفتگو با خبرنگاران از بارش ۱۷ سانتی‌متری برف در ارتفاعات سبلان خبر داد و افزود: طی امروز بارش باران در اغلب مناطق استان اردبیل گزارش شد که در مناطق مرکزی و جنوبی میزان بارش‌ها بیشتر از سایر مناطق بود.

به گفته وی بیشترین میزان بارش از ایستگاه خشکه رود با ۴۴ سانتی متر بارش باران گزارش شده و پس از آن شهرستان‌های اردبیل و سرعین به ترتیب با ۴۱ و ۳۰ سانتی متر بیشترین میزان بارش‌ها را به خود اختصاص دادند.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از خروج این سامانه سرد طی دوشنبه خبر داد و یادآور شد: با توجه به بارش برف در ارتفاعات و ماندگاری هوای سرد در صبح دوشنبه روند کاهش دمای اردبیل محسوس خواهد بود.

وی ادامه داد: از فردا تا اواخر هفته جاری آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما خواهد بود هر چند از ساعات عصر در مناطق مرکزی و جنوبی با کاهش محسوس دما همراه خواهیم شد.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل به کمیته دمای هوای استان نیز اشاره کرد و یادآور شد: اغلب مناطق مرکزی و جنوبی استان در روز یکشنبه دمای ۷ درجه بالای صفر را تجربه کردند و این در شرایطی است که در شمال استان و در شهرستان‌های پارس آباد و بیله سوار کمینه دمای هوا به ۱۴ درجه رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.