کد خبر: ۱۰۲۵۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷
مدیرکل هواشناسی اردبیل خبر داد
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل با بیان اینکه روند کاهش دما تا روز دوشنبه ادامه خواهد یافت، گفت: بارش برف در ارتفاعات سبلان ۱۷ سانتی متر گزارش شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیاوش محمدی در گفتگو با خبرنگاران از بارش ۱۷ سانتی‌متری برف در ارتفاعات سبلان خبر داد و افزود: طی امروز بارش باران در اغلب مناطق استان اردبیل گزارش شد که در مناطق مرکزی و جنوبی میزان بارش‌ها بیشتر از سایر مناطق بود.

به گفته وی بیشترین میزان بارش از ایستگاه خشکه رود با ۴۴ سانتی متر بارش باران گزارش شده و پس از آن شهرستان‌های اردبیل و سرعین به ترتیب با ۴۱ و ۳۰ سانتی متر بیشترین میزان بارش‌ها را به خود اختصاص دادند.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از خروج این سامانه سرد طی دوشنبه خبر داد و یادآور شد: با توجه به بارش برف در ارتفاعات و ماندگاری هوای سرد در صبح دوشنبه روند کاهش دمای اردبیل محسوس خواهد بود.

وی ادامه داد: از فردا تا اواخر هفته جاری آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما خواهد بود هر چند از ساعات عصر در مناطق مرکزی و جنوبی با کاهش محسوس دما همراه خواهیم شد.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل به کمیته دمای هوای استان نیز اشاره کرد و یادآور شد: اغلب مناطق مرکزی و جنوبی استان در روز یکشنبه دمای ۷ درجه بالای صفر را تجربه کردند و این در شرایطی است که در شمال استان و در شهرستان‌های پارس آباد و بیله سوار کمینه دمای هوا به ۱۴ درجه رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود