کد خبر: ۱۰۲۵۵۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
معاون اجرایی پلیس راهور ناجا تشریح کرد:
معاون اجرایی پلیس راهور ناجا گفت: شرایط ترافیکی مناسبی در درون شهر و محورهای منتهی به پایانه مرزی مهران برقرار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار محمدحسین حمیدی در مرز مهران اظهار داشت: علیرغم اینکه ۵ روز به اربعین حسینی مانده ،شاهد حجم زیادی از تردد زائران به پایانه مرزی مهران هستیم.

 وی اظهار داشت: طی چند روز گذشته از پرترددترین روز های جاده ای عبور کردیم به طوری که در  یکی از روز شاهد تردد ۳۵۰ هزار زائر از پایانه مرزی مهران بودیم.

 این مقام ارشد انتظامی افزود: در برخی مقاطع در محورهای مواصلاتی گره هایی وجود دارد،اما در ادامه مسیر شرایط مطلوبی را شاهد هستیم.

 وی گفت :پارکینگ های داخل شهر مهران کاملاً  پر شده و ورودی‌های شهر مهران ، نیز در حاشیه برای  پارک خودرو هایی که در یکی ۲ روز آینده به این پایانه وارد می شوند ساماندهی شده اند.

 سردار حمیدی افزود: شرایط ترافیکی مناسبی در درون شهر مهران و محورهای منتهی به پایانه‌های مرزی برقرار است .

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا ،خاطرنشان کرد: طرح های ویژه ترافیکی ما برای مدیریت تردد زائران آماده است تا بتوانیم در شرایطی که اوج تردد در رفت و برگشت زائران با هم تلاقی پیدا کرد، بتوانیم این جریان ترافیک را مدیریت کنیم.

 سردار حمیدی ادامه داد: تمام تلاش ما این است که یک اربعین استثنایی نسبت به سال‌های گذشته و با همکاری سایر بخش‌های خدمات رسان برگزار کنیم.

 وی به زائران توصیه کرد: از عجله و شتاب در رانندگی خودداری و با رعایت قوانین و مقررات سفر خوب و ایمنی را برای خود و خانواده رقم بزنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود