کد خبر: ۱۰۲۵۴۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران تاکید کرد که شهرداری تهران می‌بایست در مورد ترویج استفاده از مصالح و فرآورده‌های ساختمان استاندارد الگوی سایر دستگاه‌ها باشد.
، به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» مجید فراهانی صبح امروز با اشاره به لزوم رعایت استاندارد در فرآیندهای ساخت  و ساز در راستای افزایش تاب آوری ساختمان‌ها و ایمنی شهروندان گفت: استفاده از مصالح و فرآورده‌های ساختمانی و کارگران ماهر نقش زیادی در بهبود کیفیت، ایمنی و تاب آوری ساختمان‌ها دارد و به همین دلیل لازم است که شهرداری و سایر دستگاه‌های اجرایی تکالیف قانونی خود را عملیاتی کنند.

وی با استناد به ماده ۸۰ قانون شوراها گفت: به شهرداری تهران در باره توجه به مصالح و فرآورده‌های ساختمانی استاندارد در ساخت و سازها تذکر می‌دهم و خواهان اجرای کامل مصوبات شورا در اینباره هستم چرا که شورا دو مصوبه خاص دارد که یکی الزام شهرداری به فرهنگ سازی استفاده از مصالح استاندارد و دیگری ایمنی سازی و استاندارد سازی بیمارستان‌ها است که باید این دو مصوبه با کیفیت بیشتری اجرایی بشود.

وی با بیان این که شهرداری می‌تواند با توجه ویژه در استفاده از مصالح و فرآورده‌های ساختمانی در ساختمان‌های خود الگو ساز باشد اظهار کرد: امیدوارم با اجرای به موقع مصوبات شورا توسط شهرداری تهران شاهد ارتقای کیفیت ساخت و ساز در تهران باشیم.
برچسب ها: فراهانی ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

در فستیوال مبارزه با گوجه فرنگی که در شهر بونول اسپانیا برگزار شد 145 تُن گوجه فرنگی نابود شد.
اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

عضو هیات مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت : درصورتیکه صادرات 500 بشکه در روز حفط شده و تقویت پایه های مالیاتی و تقویت کسب و کار اصلاح شود ، سال آینده نه تنها روند رکود متوقف خواهد شد ، تحریم ها دیگر اثری بر اقتصاد ایران نخواهد داشت.