کد خبر: ۱۰۲۵۴۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران تاکید کرد که شهرداری تهران می‌بایست در مورد ترویج استفاده از مصالح و فرآورده‌های ساختمان استاندارد الگوی سایر دستگاه‌ها باشد.
، به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» مجید فراهانی صبح امروز با اشاره به لزوم رعایت استاندارد در فرآیندهای ساخت  و ساز در راستای افزایش تاب آوری ساختمان‌ها و ایمنی شهروندان گفت: استفاده از مصالح و فرآورده‌های ساختمانی و کارگران ماهر نقش زیادی در بهبود کیفیت، ایمنی و تاب آوری ساختمان‌ها دارد و به همین دلیل لازم است که شهرداری و سایر دستگاه‌های اجرایی تکالیف قانونی خود را عملیاتی کنند.

وی با استناد به ماده ۸۰ قانون شوراها گفت: به شهرداری تهران در باره توجه به مصالح و فرآورده‌های ساختمانی استاندارد در ساخت و سازها تذکر می‌دهم و خواهان اجرای کامل مصوبات شورا در اینباره هستم چرا که شورا دو مصوبه خاص دارد که یکی الزام شهرداری به فرهنگ سازی استفاده از مصالح استاندارد و دیگری ایمنی سازی و استاندارد سازی بیمارستان‌ها است که باید این دو مصوبه با کیفیت بیشتری اجرایی بشود.

وی با بیان این که شهرداری می‌تواند با توجه ویژه در استفاده از مصالح و فرآورده‌های ساختمانی در ساختمان‌های خود الگو ساز باشد اظهار کرد: امیدوارم با اجرای به موقع مصوبات شورا توسط شهرداری تهران شاهد ارتقای کیفیت ساخت و ساز در تهران باشیم.
برچسب ها: فراهانی ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.