کد خبر: ۱۰۲۵۳۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
مسابقه‌ «بازشناسی پلاک مخدوش» در چارچوب مسابقات سالانه هوش مصنوعی امیرکبیر هفته‏ پایانی آبان ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»مسابقه‏ «بازشناسی پلاک مخدوش» یکی از مجموعه مسابقات تعریف شده در «چالش کاربرد هوش مصنوعی در تحلیل داده‌های شهری» است که با هدف کشف پلاک‌های دستکاری‏ شده‏ خودروها در تصاویر ثبت‏ شده در دوربین‌های کنترل ترافیک شهری تعریف شده است.

این مسابقه با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران برگزار می‌شود.

هدف این مسابقه شناسایی مواردی است که بخشی از پلاک خودرو به گونه‌ای دستکاری شده باشد که برخی از ارقام یا حروف مربوط به پلاک غیرقابل تشخیص و یا با شماره یا حرف دیگری اشتباه شوند.

در این مسابقه تیم‌های شرکت کننده باید قادر به شناسایی تصاویر پلاک‌های سالم، پلاک‌های مخدوش و تصاویر غیرپلاک باشند.

تیم‌های شرکت‏ کننده در صورت تمایل می‌توانند تا قبل از برگزاری دور نهایی مسابقات، یک اجرای آزمایشی داشته باشند و نتایج تمامی اجراهای آزمایشی از طریق وب سایت مسابقات در اختیار شرکت‏ کنندگان قرار خواهد گرفت.

به برگزیدگان مسابقه جوایز ویژه‌ای از سوی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اهدا خواهد شد.

علاق‌مندان می‌تواننند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مسابقات هوش مصنوعی امیرکبیر به نشانی aaic.aut.ac.ir مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود